Оплата і доставка

Доставка

Наші склади розташовані у Львові та Києві. Доставку по Україні ми здійснюємо службою Нова Пошта в робочі дні.

Якщо замовлення надходить до 14:00 в робочий день, після узгодження деталей оплати можемо його відправити в той же день. Доставку оплачує покупець за тарифами перевізника. Ви можете замовити доставку як на склад Нової Пошти (більше 2000 точок видачі по Україні), так і кур'єрську доставку "до дверей".

Також ви можете забрати ваше замовлення безпосередньо на складі в Києві (в р-ні м. Берестейська) чи у Львові (вул. Євгена Коновальця 44). Необхідно обов'язково узгодити ваш візит із менеджером, персонал на складі повинен отримати інструкції щодо видачі товару. Зверніть увагу, що товар може бути відсутній на одному зі складів.

 

Оплата

Можливі способи оплати: банківський переказ, картка Приватбанку (без комісії), післяплата через Нову пошту (комісію близько 2% оплачує покупець). Ми відправляємо товар одразу після отримання замовлення у випадку післяплати та після підтвердження оплати при банківському переказі чи оплаті на картку Приватбанку. 

Найдешевший спосіб оплати – на картку Приватбанку. Переказ коштів можна здійснити онлайн через Privat24, в численних автоматичних терміналах Приватбанку чи у відділенні банку. Ви вносите тільки суму замовлення, комісія платежу знімається з нашого рахунку. Якщо оплата надійде до 14:00, ми зможемо відправити замовлення в той же день.