ІНФОРМАЦІЯТИПИ ЦИЛІНДРІВ ТА КЛЮЧІВ

Важливо знати: Чим відрізняються різні типи ключів та циліндрів

Магазини мотодилерів ABUS

Перед візитом до дилера ми рекомендуємо уточнити наявність моделей, які вас цікавлять. Асортимент мотозамків ABUS досить великий і жоден веломагазин не може забезпечити наявність усіх моделей.

Гарантія та повернення

Гарантійний термін для всієї продукції ABUS складає 24 місяці з моменту покупки. Підтвердженням дати покупки є товарний чек та гарантійний талон, зберігайте їх протягом року.

Умови роботи інтернет-магазину

Наші склади розташовані у Львові та Києві. Доставку по Україні ми здійснюємо службою Нова Пошта в робочі дні.

Магазини велодилерів ABUS

Перед візитом до дилера ми рекомендуємо уточнити наявність моделей, які вас цікавлять. Асортимент аксесуарів ABUS надзвичайно великий і жоден веломагазин не може забезпечити наявність усіх замків чи шоломів.

FAQ (Запитання)

Загальні питання про протиугонні засоби

Відео

Відео продуктів ABUS

Безпека на воді

Магазини дилерів ABUS
Перед візитом до дилера ми рекомендуємо уточнити наявність моделей, які вас цікавлять. Асортимент аксесуарів ABUS надзвичайно великий і жоден веломагазин не може забезпечити наявність усіх замків чи шоломів.

Технології ABUS

Наукові дослідження і розробки – одна з найсильніших сторін ABUS. Саме тому ми винайшли U-подібний замок у 1971 році і сегментний замок у 2006 р. 

Скачати каталоги

Якщо ви бажаєте ближче ознайомитися із асортиментом продукції ABUS, пропонуємо вам скачати каталог у форматі PDF.

Скачати інструкції

Ви можете скачати інструкції до деяких замків ABUS

Про мотобезпеку

Чим більше в країні з'являється мотоциклів і скутерів, тим менша вірогідність того, що викрадений байк вдасться знайти і повернути. Але насправді все у ваших руках

Історія компанії ABUS

Коли Аугуст Бремікер із синами (August Bremicker und Söhne — ABUS) починали власну справу із виробництва навісних замків у далекому 1924 році

Про велобезпеку

Вірогідність того, що викрадений велосипед знайдеться і повернеться до вас увесь час зменшується. Але насправді все у ваших руках.

Оплата і доставка

Наші склади розташовані у Львові та Києві. Доставку по Україні ми здійснюємо службою Нова Пошта в робочі дні.

Виробництво ABUS

Усю продукцію АБУС виготовляє на власних заводах, більша частина яких досі розміщена у Німеччині. Саме в цій країні в 1924 році почалася історія компанії.