U-замки

U-замки

Бугельні U-подібні замки

забезпечують найкращий захист вашого мотоцикла, скутера, квадроцикла чи навіть снігохода завдяки надзвичайно товстій дужці та масивному замку. 

Є багато способів використання U-замка для захисту мототехніки: ви можете пристібати байк до нерухомого об'єкта, пристібати разом два мотоцикла або використовувати його в якості блокіратора на колесо. Деякі моделі можна використовувати у комплекті із ланцюгом.

Для перевезення U-замків на мотоциклі можна використовувати спеціальні кріплення на пасажирську підніжку. ABUS співпрацює з іншими виробниками для вирішення питання зручного перевезення бугельних замків. У деяких мотоциклах (наприклад, BMW R1200GS 2004-2012) під сидінням передбачене місце для транспортування U-замка ABUS. Також, якщо у вас є кофр Givi або ви плануєте придбати його, обирайте монтажну пластину Givi M6M – вона створена спеціально для перевезення наших U-замків.

Порівняти товари (0)

Кріплення SH59
Sale

Кріплення SH59

Універсальне кріплення для транспортування U-замка ABUS 59 Granit Extreme фіксується на підніжку, раму чи багажник із круглою трубою діаметром 12-17 мм. Також можливий монтаж безпосередньо за допомогою одного болта 8 чи 10 мм. В комплекті ви отримаєте два болти різної довжини та гумові в..

355 грн 773 грн Без ПДВ: 355 грн
ABUS 37/55 Snowmobil

ABUS 37/55 Snowmobil

Циліндр ABUS Plus з мільйоном комбінацій забезпечує надійний захист від інтелектуальних атак. У комплекті із замком постачаються два ключі, один із яких має вбудованим міні-ліхтарик для зручності користування в темну пору дня.  Також завдяки індивідуальній номерній картці циліндра..

3614 грн Без ПДВ: 3614 грн
ABUS 540 Granit X-Plus Moto

ABUS 540 Granit X-Plus Moto

Популярна модель U-подібного замка ABUS має високий рівень захисту за шкалою ABUS Security Level (15 із 20) і забезпечує надійний захист вашого двоколісника.  Є багато способів використання U-замка для захисту мототехніки: ви можете пристібати байк до нерухомого об'єкта, пристібати разом..

2944 грн Без ПДВ: 2944 грн
ABUS 58 Granit Power

ABUS 58 Granit Power

Надійний бугельний мотозамок гарантує високий рівень захисту (18 із 20 за шкалою ABUS Security Level) вашого мотоцикла, скутера, квадроцикла (за колісну вісь) чи навіть снігохода.  Є багато способів використання U-замка для захисту мототехніки: ви можете пристібати байк до нерухомого о..

3451 грн Без ПДВ: 3451 грн
ABUS 59 Granit Extreme X-Plus

ABUS 59 Granit Extreme X-Plus

Флагманська модель U-подібних мотозамків ABUS має найвищий рівень захисту за шкалою ABUS Security Level (20 з 20) і забезпечує найкращий захист вашого мотоцикла, скутера, квадроцикла чи навіть снігохода.  Є багато способів використання U-замка для захисту мототехніки: ви можете пристібат..

7116 грн Без ПДВ: 7116 грн
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)