Аксесуари

Аксесуари

 

Аксесуари ABUS

для захисту трейлера, кабінки в яхт-клубі та цінних речей безпосередньо на човні. До нашого асортименту аксесуарів входять паркувальні петлі різної потужності для фіксації в бетон чи цегляну стіну, троси різної довжини/товщини з петлями під навісний замок, багатофункціональні троси із вбудованим замком, компактні ключниці з кодовим замком тощо.

Порівняти товари (0)

Дублікат ключа ABUS X-Plus/Plus

Дублікат ключа ABUS X-Plus/Plus

Дублікат ключа ABUS X-Plus/Plus   Циліндри ABUS X-Plus та ABUS Plus – це складні механізми, які забезпечують найвищий рівень захисту проти інтелектуальних атак. Виготовлення самих циліндрів та ключів до них – це високотехнологічний процес. Нові ключі до циліндрів ABUS X-Plus..

555 грн Без ПДВ: 555 грн
Ключниця ABUS KeyGarage 787

Ключниця ABUS KeyGarage 787

ABUS KeyGarage 787 Зручна і надійна ключниця із чотиризначним кодовим замком для спільного користування ключами групою людей. За першої необхідності ви можете вибрати новий код із 10 тисяч можливих комбінацій.  Ви можете використовувати безпечну ключницю у гаражі спільного користуван..

1278 грн Без ПДВ: 1278 грн
Ключниця ABUS KeyGarage 797

Ключниця ABUS KeyGarage 797

ABUS KeyGarage™ 797   Зручна і надійна ключниця із чотиризначним кодовим замком для спільного користування ключами групою людей. За першої необхідності ви можете вибрати новий код із 10 тисяч можливих комбінацій. Ви можете використовувати безпечну ключницю у гаражі спільного кори..

1389 грн Без ПДВ: 1389 грн
Ключниця ABUS KeyGarage Mini 737

Ключниця ABUS KeyGarage Mini 737

ABUS KeyGarage Mini 737   Маленька мобільна ключниця із чотиризначним кодовим замком для безпечного збереження дрібних предметів в подорожі, спортзалі тощо. За першої необхідності ви можете вибрати новий код із 10 тисяч можливих комбінацій. Ця модель має U-подібну дужку, як..

806 грн Без ПДВ: 806 грн
ABUS WA50

ABUS WA50

ABUS WA50 Застосування Може використовуватися в приміщенні чи надворі (гараж, підвал, парковка тощо)  Призначений для монтування на стіну Технології Міцний якір із спеціальної загартованої сталі  Спеціальна запантетована конструкція  В ко..

1130 грн Без ПДВ: 1130 грн
ABUS WBA100 Granit

ABUS WBA100 Granit

ABUS WBA100 Granit Застосування Може використовуватися в приміщенні чи надворі як настінний чи наземний якір Технології 16-мм дужка виготовлена із спеціальної загартованої сталі для максимального захисту проти найагресивніших атак Завдяки плоскій формі і міцнопу де..

2705 грн Без ПДВ: 2705 грн
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)