Для автомобіля

Для автомобіля

Замки ABUS для авто-мото транспорту

 

Все більше число людей використовує механічні транспортні засоби через велике задоволення від водіння що вони надають. Для того, щоб переконатися, що ця насолода триває протягом тривалого часу, ABUS пропонує окремий набір пристроїв безпеки для автомобілів, всюдиходів та квадроциклів.

Більше задоволення з ABUS!

 

Порівняти товари (0)

ABUS Carblock 73

ABUS Carblock 73

Найкращий захист для блокування керма ліворульних авто. Виріб виготовлений із загартованої сталі покритий частково покритий пластиковим покриттям. Циліндр ABUS Plus  забезпечує надійний захист від інтелектуальних атак. У комплекті із замком постачаються два ключі, один із яких м..

4126 грн Без ПДВ: 4126 грн
Дублікат ключа ABUS X-Plus/Plus

Дублікат ключа ABUS X-Plus/Plus

Циліндри ABUS X-Plus та ABUS Plus – це складні механізми, які забезпечують найвищий рівень захисту проти інтелектуальних атак. Виготовлення самих циліндрів та ключів до них – це високотехнологічний процес. Нові ключі до циліндрів ABUS X-Plus та ABUS Plus виготовляються за індивідуальним ..

555 грн Без ПДВ: 555 грн
ABUS 37/55 Snowmobil

ABUS 37/55 Snowmobil

Циліндр ABUS Plus з мільйоном комбінацій забезпечує надійний захист від інтелектуальних атак. У комплекті із замком постачаються два ключі, один із яких має вбудованим міні-ліхтарик для зручності користування в темну пору дня.  Також завдяки індивідуальній номерній картці циліндра..

3614 грн Без ПДВ: 3614 грн
ABUS WBA100 Granit

ABUS WBA100 Granit

Застосування Може використовуватися в приміщенні чи надворі як настінний чи наземний якір Технології 16-мм дужка виготовлена із спеціальної загартованої сталі для максимального захисту проти найагресивніших атак Завдяки плоскій формі і міцнопу декоративному пластику, у..

2705 грн Без ПДВ: 2705 грн
ABUS Паркувальна петля WBA75 GRANIT

ABUS Паркувальна петля WBA75 GRANIT

Застосування Може використовуватися в приміщенні чи надворі як настінний чи наземний якір Технології 14-мм дужка виготовлена із спеціальної загартованої сталі для максимального захисту проти найагресивніших атак Завдяки плоскій формі і міцнопу декоративному пластику, у..

2085 грн Без ПДВ: 2085 грн
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)