Шоломи

Шоломи

Порівняти товари (0)

ABUS GameChanger

ABUS GameChanger

GameChanger Звичайний та посередній? Ні, це не про тебе! Новий  ABUS GameChanger  — це безкомпромісний шолом для професійних велогонщиків, розроблений у тісній співпраці з командою MOVISTAR Team. Своїм мультифункціональним дизайном він переосмислює поняття аеродин..

5999 грн Без ПДВ: 5999 грн
ABUS YADD-I

ABUS YADD-I

YADD-IПолігональний дизайн, інноваційна вентиляція та еластична система кріплень – ці особливості роблять новий шолом Yadd-I™ хедлайнером 2017 року. Розробники відмовились від усіх зайвих деталей та зберегли лише найнеобхідніші для аксесуара базові елементи. Модель поєднує простоту із стильним урбан..

2241 грн Без ПДВ: 2241 грн
ABUS Smiley 2.0

ABUS Smiley 2.0

ABUS Smiley 2.0 Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені..

1078 грн Без ПДВ: 1078 грн
ABUS Rookie

ABUS Rookie

ABUS Rookie Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що..

1274 грн Без ПДВ: 1274 грн
ABUS Anuky

ABUS Anuky

..

1463 грн Без ПДВ: 1463 грн
ABUS Chilly

ABUS Chilly

ABUS Chilly Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що..

1470 грн Без ПДВ: 1470 грн
ABUS Scraper Kid v.2

ABUS Scraper Kid v.2

ABUS Scraper Kid v.2 Діти – це найцінніше, що у нас є, тому ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що придбали найкраще для своєї дитини. Жорстке зовнішнє ABS-покриття виділяє цей шолом..

1557 грн Без ПДВ: 1557 грн
ABUS S-Cension

ABUS S-Cension

ABUS S-Cension ..

1557 грн Без ПДВ: 1557 грн
ABUS Scraper v.2

ABUS Scraper v.2

ABUS Scraper v.2 Жорстке зовнішнє ABS-покриття виділяє цей шолом серед інших моделей і забезпечує максимальний рівень безпеки та витривалості для багатьох видів активності (велосипеди, BMX, ролики, скейти). ABUS Scraper v.2 – це нове покоління моделі, не просто міцний і надійний, а й дуже сти..

1557 грн Без ПДВ: 1557 грн
ABUS Super Chilly

ABUS Super Chilly

ABUS Super Chilly Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевне..

1667 грн Без ПДВ: 1667 грн
ABUS HYBAN

ABUS HYBAN

ABUS HYBAN Новий велошолом ABUS Hyban – це вдале поєднання безпеки, якості і стилю за розумну ціну. Міцний, як традиційний скейтерський шолом і в той же час комфортний, із гнучкою системою фіксації на голові. Яскравий дизайн робить цей шолом привабливим як для підлітків, так і для до..

1742 грн Без ПДВ: 1742 грн
ABUS MountX

ABUS MountX

ABUS MountX Стильний дизайн, винятково якісні матеріали, легкість і продумана конструкція — цей шолом стане чудовим вибором для катання на MTB-велосипедах, туризму та трекінгу. Використання технології In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання ..

1754 грн Без ПДВ: 1754 грн
ABUS Hubble

ABUS Hubble

ABUS Hubble   Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути в..

1810 грн Без ПДВ: 1810 грн
ABUS MountK

ABUS MountK

ABUS MountK Стильний дизайн, винятково якісні матеріали, легкість і продумана конструкція — цей шолом стане чудовим вибором для катання на MTB-велосипедах, туризму та трекінгу. Використання технології In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання ..

1970 грн Без ПДВ: 1970 грн
ABUS YOUN-I

ABUS YOUN-I

ABUS YOUN-I ..

1676 грн Без ПДВ: 1676 грн
ABUS Aduro
Sale

ABUS Aduro

..

1656 грн 2070 грн Без ПДВ: 1656 грн
ABUS Arica
Sale

ABUS Arica

..

1656 грн 2070 грн Без ПДВ: 1656 грн
ABUS Aven-U

ABUS Aven-U

ABUS Aven-U   Яскравий дизайн робить цей шолом привабливим як для підлітків, так і для дорослих райдерів, які насолоджуються активним спортивно-орієнтованим життям у міському середовищі. До цього моменту було непросто знайти стильний і комфортний шолом, яких одночасно підійде для ске..

2345 грн Без ПДВ: 2345 грн
ABUS Urban-I v.2

ABUS Urban-I v.2

ABUS Urban-I v.2 Оновлена версія популярної моделі міського шолома Urban-I гарантує високий рівень безпеки усім, хто щодня використовує велосипед як зручний вид транспорту. Видатні якості цієї моделі підтверджені численними нагородами (Eurobike Award, Red Dot Design Award).  Urban-I ..

2447 грн Без ПДВ: 2447 грн
ABUS YOUN-I MIPS

ABUS YOUN-I MIPS

ABUS YOUN-I MIPS ..

2358 грн Без ПДВ: 2358 грн
ABUS HYBAN Centium

ABUS HYBAN Centium

ABUS HYBAN CENTIUM   Ювілейна версія шолома Hyban присвячена десятиріччю з моменту випуску інноваційних сегментних велозамків ABUS Bordo. Спеціальне покриттям імітує шліфований алюміній, а шкіряний козирок доповнює стильний образ. Шолом чудово пасуватиме у комплекті із замком AB..

2858 грн Без ПДВ: 2858 грн
ABUS Hill Bill

ABUS Hill Bill

ABUS Hill Bill Поєднання високих технологій, винятково якісних матеріалів, продуманої конструкції та максимального комфорту робить цей шолом ідеальним для агресивного катання на MTB-велосипедах. Використання технології in-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою..

4319 грн Без ПДВ: 4319 грн
ABUS Tec-Tical Pro v.2

ABUS Tec-Tical Pro v.2

ABUS Tec-Tical Pro v.2 Поєднання високих технологій, винятково якісних матеріалів, низької ваги і максимального комфорту робить цей шолом ідеальним для професійних велогонщиків та ентузіастів велоспорту. Надзвичайно низької навіть за стандартами професійних велошоломів ваги Tec-Tical Pro ..

4710 грн Без ПДВ: 4710 грн
ABUS In-Vizz

ABUS In-Vizz

ABUS In-Vizz Перший професійний шолом із повністю інтегрованим візором, який ховається всередину, коли непотрібний – швидко і просто, навіть на ходу. Створений для змагань та спортивного використання, ABUS In-Vizz пропонує велосипедистам не тільки виключно високий рівень захисту, але й т..

4899 грн Без ПДВ: 4899 грн
ABUS In-Vizz Ascent

ABUS In-Vizz Ascent

ABUS In-Vizz Ascent Перший професійний шолом із повністю інтегрованим візором, який ховається всередину, коли непотрібний – швидко і просто, навіть на ходу. Створений для змагань та спортивного використання, ABUS In-Vizz Ascent пропонує велосипедистам не тільки виключно високий рівень за..

4926 грн Без ПДВ: 4926 грн
ABUS Cyclonaut Signature Edition

ABUS Cyclonaut Signature Edition

ABUS Cyclonaut Signature Edition   Унікальний велосипедний шолом для поціновувачів ретро-стилю, дизайн якого навіяний образами 1920-х років.  Не зважаючи на ретро-дизайн, шолом виготовлений за найпрогресивнішою технологією In-mold – зовнішня оболонка та абсорбуючий шар EPS з..

5913 грн Без ПДВ: 5913 грн
Показано 1 по 26 з 26 (Всього сторінок 1)