дитячі

дитячі

Дитячі та підліткові велошоломи ABUS

Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що придбали найкраще для своєї дитини.

Як вибрати шолом і на що звернути увагу при покупці?

Найважливіша із захисних властивостей шолома – ступінь поглинання енергії удару та її ефективний розподіл на максимально велику площу. Завдяки цьому мінімізується сила удару, яка передається через шолом в окремо взятій точці. Чим більше в шоломі вентиляційних отворів, тим міцніший має бути абсорбуючий матеріал, щоб компенсувати зекономлену вагу. Інакше захисні властивості шолома значно погіршаться. Складність полягає саме в тому, щоб знайти найкраще рішення для доброго провітрювання голови та водночас надійного поглинання енергії удару.

Звичайно, має значення комфорт і можливість правильно підібрати розмір велошолома, адже діти носитимуть шоломи тільки якщо їм нічого не натирає і не дратує. Дизайн – іще один важливий критерій, адже правильний шолом повинен подобатися дітям, інакше вони не захочуть його носити.

Зверніть увагу, що шоломи ABUS, як і вся продукція німецького бренду, виготовлена із екологічно чистих та безпечних матеріалів, відповідно до найсуворіших норм ЄС. Ви можете бути спокійні за здоров’я своєї дитини.

Порівняти товари (0)

Дощовик для дитячих шоломів ABUS

Дощовик для дитячих шоломів ABUS

Універсальний дощовик для дитячих шоломів Зручна дощова накидка займає зовсім небагато місця і збереже ваше волосся сухим, а голову теплою у негоду.  Для кращої видимості в умовах дощу чи темної пори дня з усіх боків дощовика нанесені світловідбиваючі малюнки. Також задля підвищення ..

411 грн Без ПДВ: 411 грн
Тепла підкладка для дитячих шоломів

Тепла підкладка для дитячих шоломів

Тепла підкладка для дитячих шоломів  Подбайте про здоров'я своєї дитини в холодну погоду – тепла флісова підкладка дозволить насолоджуватися велосипедом чи скейтом навіть взимку. ..

411 грн Без ПДВ: 411 грн
ABUS Smiley 2.0

ABUS Smiley 2.0

ABUS Smiley 2.0 Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені..

1078 грн Без ПДВ: 1078 грн
ABUS Rookie

ABUS Rookie

ABUS Rookie Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що..

1274 грн Без ПДВ: 1274 грн
ABUS Anuky

ABUS Anuky

..

1463 грн Без ПДВ: 1463 грн
ABUS Chilly

ABUS Chilly

ABUS Chilly Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що..

1470 грн Без ПДВ: 1470 грн
ABUS Scraper Kid v.2

ABUS Scraper Kid v.2

ABUS Scraper Kid v.2 Діти – це найцінніше, що у нас є, тому ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що придбали найкраще для своєї дитини. Жорстке зовнішнє ABS-покриття виділяє цей шолом..

1557 грн Без ПДВ: 1557 грн
ABUS Super Chilly

ABUS Super Chilly

ABUS Super Chilly Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевне..

1667 грн Без ПДВ: 1667 грн
ABUS MountX

ABUS MountX

ABUS MountX Стильний дизайн, винятково якісні матеріали, легкість і продумана конструкція — цей шолом стане чудовим вибором для катання на MTB-велосипедах, туризму та трекінгу. Використання технології In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання ..

1754 грн Без ПДВ: 1754 грн
ABUS Hubble

ABUS Hubble

ABUS Hubble   Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути в..

1810 грн Без ПДВ: 1810 грн
ABUS YOUN-I

ABUS YOUN-I

ABUS YOUN-I ..

1676 грн Без ПДВ: 1676 грн
ABUS Arica
Sale

ABUS Arica

..

1656 грн 2070 грн Без ПДВ: 1656 грн
ABUS YOUN-I MIPS

ABUS YOUN-I MIPS

ABUS YOUN-I MIPS ..

2358 грн Без ПДВ: 2358 грн
Показано 1 по 13 з 13 (Всього сторінок 1)