спортивні

спортивні

ABUS входить в топ-5 виробників шоломів у світі і відома не тільки урбан-моделями, але й першокласними професійними шоломами для велогонщиків. Саме шоломам ABUS довіряються атлети провідних команд Movistar Team та KROSS Racing Team.


Порівняти товари (0)

ABUS GameChanger

ABUS GameChanger

GameChanger Звичайний та посередній? Ні, це не про тебе! Новий  ABUS GameChanger  — це безкомпромісний шолом для професійних велогонщиків, розроблений у тісній співпраці з командою MOVISTAR Team. Своїм мультифункціональним дизайном він переосмислює поняття аеродин..

5999 грн Без ПДВ: 5999 грн
ABUS S-Cension

ABUS S-Cension

ABUS S-Cension ..

1557 грн Без ПДВ: 1557 грн
ABUS MountX

ABUS MountX

ABUS MountX Стильний дизайн, винятково якісні матеріали, легкість і продумана конструкція — цей шолом стане чудовим вибором для катання на MTB-велосипедах, туризму та трекінгу. Використання технології In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання ..

1754 грн Без ПДВ: 1754 грн
ABUS MountK

ABUS MountK

ABUS MountK Стильний дизайн, винятково якісні матеріали, легкість і продумана конструкція — цей шолом стане чудовим вибором для катання на MTB-велосипедах, туризму та трекінгу. Використання технології In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання ..

1970 грн Без ПДВ: 1970 грн
ABUS Aduro
Sale

ABUS Aduro

..

1656 грн 2070 грн Без ПДВ: 1656 грн
ABUS Hill Bill

ABUS Hill Bill

ABUS Hill Bill Поєднання високих технологій, винятково якісних матеріалів, продуманої конструкції та максимального комфорту робить цей шолом ідеальним для агресивного катання на MTB-велосипедах. Використання технології in-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою..

4319 грн Без ПДВ: 4319 грн
ABUS Tec-Tical Pro v.2

ABUS Tec-Tical Pro v.2

ABUS Tec-Tical Pro v.2 Поєднання високих технологій, винятково якісних матеріалів, низької ваги і максимального комфорту робить цей шолом ідеальним для професійних велогонщиків та ентузіастів велоспорту. Надзвичайно низької навіть за стандартами професійних велошоломів ваги Tec-Tical Pro ..

4710 грн Без ПДВ: 4710 грн
ABUS In-Vizz

ABUS In-Vizz

ABUS In-Vizz Перший професійний шолом із повністю інтегрованим візором, який ховається всередину, коли непотрібний – швидко і просто, навіть на ходу. Створений для змагань та спортивного використання, ABUS In-Vizz пропонує велосипедистам не тільки виключно високий рівень захисту, але й т..

4899 грн Без ПДВ: 4899 грн
ABUS In-Vizz Ascent

ABUS In-Vizz Ascent

ABUS In-Vizz Ascent Перший професійний шолом із повністю інтегрованим візором, який ховається всередину, коли непотрібний – швидко і просто, навіть на ходу. Створений для змагань та спортивного використання, ABUS In-Vizz Ascent пропонує велосипедистам не тільки виключно високий рівень за..

4926 грн Без ПДВ: 4926 грн
Показано 1 по 9 з 9 (Всього сторінок 1)