туристичні

туристичні

Порівняти товари (0)

ABUS S-Cension

ABUS S-Cension

ABUS S-Cension ..

1557 грн Без ПДВ: 1557 грн
ABUS MountX

ABUS MountX

ABUS MountX Стильний дизайн, винятково якісні матеріали, легкість і продумана конструкція — цей шолом стане чудовим вибором для катання на MTB-велосипедах, туризму та трекінгу. Використання технології In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання ..

1754 грн Без ПДВ: 1754 грн
ABUS MountK

ABUS MountK

ABUS MountK Стильний дизайн, винятково якісні матеріали, легкість і продумана конструкція — цей шолом стане чудовим вибором для катання на MTB-велосипедах, туризму та трекінгу. Використання технології In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання ..

1970 грн Без ПДВ: 1970 грн
ABUS Aduro
Sale

ABUS Aduro

..

1656 грн 2070 грн Без ПДВ: 1656 грн
ABUS Arica
Sale

ABUS Arica

..

1656 грн 2070 грн Без ПДВ: 1656 грн
ABUS Urban-I v.2

ABUS Urban-I v.2

ABUS Urban-I v.2 Оновлена версія популярної моделі міського шолома Urban-I гарантує високий рівень безпеки усім, хто щодня використовує велосипед як зручний вид транспорту. Видатні якості цієї моделі підтверджені численними нагородами (Eurobike Award, Red Dot Design Award).  Urban-I ..

2447 грн Без ПДВ: 2447 грн
ABUS Pedelec

ABUS Pedelec

ABUS Pedelec Велосипеди з електричним приводом несуть набагато вищий ризик травмування, тому ми розробили спеціальний підсилений шолом ABUS Pedelec ("електробайк" англійською). Використання найпрогресивнішої технології Double Shell In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під темпера..

3219 грн Без ПДВ: 3219 грн
ABUS Hill Bill

ABUS Hill Bill

ABUS Hill Bill Поєднання високих технологій, винятково якісних матеріалів, продуманої конструкції та максимального комфорту робить цей шолом ідеальним для агресивного катання на MTB-велосипедах. Використання технології in-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою..

4319 грн Без ПДВ: 4319 грн
ABUS In-Vizz

ABUS In-Vizz

ABUS In-Vizz Перший професійний шолом із повністю інтегрованим візором, який ховається всередину, коли непотрібний – швидко і просто, навіть на ходу. Створений для змагань та спортивного використання, ABUS In-Vizz пропонує велосипедистам не тільки виключно високий рівень захисту, але й т..

4899 грн Без ПДВ: 4899 грн
ABUS In-Vizz Ascent

ABUS In-Vizz Ascent

ABUS In-Vizz Ascent Перший професійний шолом із повністю інтегрованим візором, який ховається всередину, коли непотрібний – швидко і просто, навіть на ходу. Створений для змагань та спортивного використання, ABUS In-Vizz Ascent пропонує велосипедистам не тільки виключно високий рівень за..

4926 грн Без ПДВ: 4926 грн
Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)