ABUS 68/12KS120 Granit Victory X-Plus

Артикул: 447433

Комбінація ланцюг + замок на гальмівний диск ABUS 68/12KS120 Granit Victory X-Plus

 Дискові замки дуже популярні серед мотоциклістів, адже вони поєднують надійність із легкістю та компактністю. А якщо до такого замка додати міцний ланцюг, ви зможете паркувати свій мотоцикл на тривалий час і не перейматись його долею. 

 Модель ABUS 68/12KS120 Granit Victory X-Plus є одним із найбільш надійних комбінованих замків цього типу: за шкалою ABUS Security Level він отримав 17-й рівень безпеки з 20-ти. Якщо ви  - щасливий власник мотоцикла топової цінової категорії (із високим ризиком викрадення), вам підійде саме ця модель.

 Дисковий замок ABUS 68 Granit Victory X-Plus захищений від силового втручання своєю незвичною конічною формою та винахідливою конструкцією: він складається з трьох частин, що обертаються незалежно одна від одної. Cконструйований таким чином, замок перешкоджає використанню інструментів для його ушкодження.  Міцність механізму забезпечує 14-мм сталевий болт, що поєднує між собою дві частини замка.

Усі елементи цієї моделі виготовлені з високотехнологічної загартованої сталі та продемонстрували гарний опір заморожуванню. Щоб зберегти диск мотоцикла від подряпин, корпус замка має спеціальне гумове покриття. 

 У конструкції задіяний циліндр ABUS X-Plus, що підтримує мільйон варіантів ключа, а отже надійно захищений від інтелектуальних атак. У комплекті ви отримаєте два ключі, один з яких має LED-підсвітку, а також картку з індивідуальним номером замка – за ним ви зможете, за потреби, замовити у виробника новий ключ. Крім того, система ABUS X-Plus підтримує опцію «два замка, один ключ».

 Ланцюг ABUS 12KS120 зроблений з надзвичайно міцної спеціально загартованої сталі товщиною в 12 мм.; він зможе протистояти найбрутальнішим силовим атакам. Незважаючи на велику довжину (120 см), ланцюг компактно складається та займає небагато місця. При постійному паркуванні в одній локації (наприклад, біля офісу), ви можете сміливо лишати ланцюг прямо на стовпі чи огорожі. У цьому випадку дисковий замок можна перевозити за допомогою спеціального кріплення ABUS SH 68/69 – воно легко монтується на круглі або квадратні труби рами діаметром  12 – 28 мм. Компактність та легкість замка (він важить 720 г) дозволяє також везти його під сидінням.

 

MADE IN GERMANY

Цей замок можна замовити з опцією «різні замки, один ключ»

Сертифікати та відзнаки:

ABUS Рівень захисту 17 Сертифікат SBSC, Швеція Сертифікат SSF, Норвегія Сертифікат ANWB, RAI, TNO, Нідерланди Сертифікат Thatcham Vehicle Security, Великобританія Сертифікат Vakuutusyhtioiden Hyvaksyma laite, Фінляндія  Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина 

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Тип ланцюга Петля
Рівень захисту (макс. "20") 17
Застосовані технології
Технологія GRANIT Так
Комплектація
Ключ, шт 2 шт., один – із підсвіткою
Номерна картка ключа Так
Циліндр замка
Тип ключа ABUS X-Plus без підсвітки, ABUS X-Plus з підсвіткою
Тип циліндра ABUS X-Plus
Номерна картка Так
Замикання без ключа Ні
Захист від бруду Ні
Дозамовлення дублікатів Так
Габарити
Вага, г 3500 г
Товщина болта, мм 14 мм
Довжина 120 см
Товщина, мм 12 мм
Гарантія
Зроблено в Німеччині Так
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 5634 грн

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS

Теги: ABUS 68/12KS120 Granit Victory X-Plus, 447433, 68/12KS120 Granit Victory X-Plus, ABUS, Ланцюги ABUS