ABUS 8008 Granit Detecto X-Plus

Замок-скоба на гальмівний диск ABUS 8008 має вбудовану сигналізацію з 3D-датчиком, 100-дБ сиреною, які надійно сховані в компактному повністю металевому корпусі.
 
Замок фіксується замиканням 16-мм сталевого болта за допомогою циліндра ABUS X-Plus, який забезпечує більше мійльона комбінацій ключів. Отвір циліндра захищений від попадання бруду спеціальної шторкою – це забезпечить тривалу бехпроблемну експлуатації навіть у несприятливих погодних умовах чи забруднених місцях.  
 
Завдяки 3D-датчику, який реагує на будь-яку зміну положення мотоцикла, ви ніколи не забудете замок 8008 Granit Detecto X-Plus на гальмівному диску і не пошкодите мотоцикл. Використання цього замка не потребує додаткових тросів-"нагадувань" на кермо мотоцикла. 
 
Інтелектуальна електронна система вмикає сигналізацію тільки при установці замка на гальмівний диск. Це гарантує максимальну економію енергії батарейок і безпроблемне транспортування замка.
 
Про необхідність замінити елементи живлення (1 батарейка типу CR2) повідомляє звуковий сигнал. Також спеціальний звуковий сигнал інформує про активацію сигналізації. 
 
Навіть у випадку якщо ви втратите обидва ключі, завдяки номерній картці циліндра ABUS X-Plus можна замовити виготовлення дублікату на заводі ABUS всього лишень вказавши індивідуальний номер циліндра, вибитий на картці.  
 
В комплекті:
  • Замок
  • Два ключі ABUS X-Plus (один – із міні-ліхтариком) 
  • Номерна картка ABUS X-Plus для замовлення дублікатів ключа
  • Сумка-чохол для транспортування (під сидінням чи в кофрі мотоцикла)
  • Одна батарейка типу CR2 (всередині замка)
  • Інструкція з використання

MADE IN GERMANY

Цей замок можна замовити з опцією «різні замки, один ключ»

Сертифікати та відзнаки:

ABUS Level 18 Сертифікат SBSC, Швеція  Сертифікат SSF, Норвегія  Сертифікат Norges Forsikringsforbund, Норвегія      Test Seal of ANWB, RAI, TNO – Delft, The Netherlands   Test Seal of the Vakuutusyhtiöiden Hyväksymä laite – Helsinki, Finland Test Seal of the THATCHAM VEHICLE SECURITY – Great Britain   Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина

Загальні
Рівень захисту 19 із 20
Габарити
Вага 1200 г
Товщина болта 16 мм
Глибина прорізу 60 мм
Сигналізація
3D датчик Так
Датчик удару Ні
Сирена 100 дБ
LED-індикатор Ні
Живлення Одна батарейка CR2
Використання без сигналізації Ні
Циліндр замка
Тип ABUS X-Plus
Номерна картка Так
Замикання без ключа Ні
Захист від бруду Так
Комплектація
Чохол Так
Ключ 2 шт., один – із підсвіткою
Номерна картка ключа Так
Нагадування Ні
  • Цiна: 5237 грн