ABUS 70

Якщо ви шукаєте надійний замок для зовнішнього використання в суворих умовах, найкращим вибором буде модель ABUS 70. Цей замок було розроблено спеціально для захисту власності у прибережних районах та портах, зокрема – на човнах або яхтах.

Особливістю моделі ABUS 70 є її повна герметичність. Корпус замка зроблений з латуні, тому не боїться корозії, і додатково має дренажні насічки для захисту від води та бруду. Окрім цього, замок вкритий протиударним полімерним покриттям, яке захищає його від механічних ушкоджень.

8-мм дужка замка виготовлена з високоякісної загартованої сталі; вона вкрита тим самим покриттям, що й корпус. Дужка надійно закріплена з обох боків, що надає додатковий захист проти застосування грубої сили.

Внутрішні елементи замка ABUS 70 також мають високі антикорозійні властивості, а крім того, демонструють непоганий рівень спротиву інтелектуальним атакам. Штифтовий циліндр устаткований парацентричним пазом, який захищає замок від маніпуляцій із відмичками. Отвір для ключа надійно закривається спеціальною заглушкою, що робить замок повністю герметичним; заглушка вбудована у корпус, тому ви ніколи її не загубите.

Зручною особливістю є можливість закривати замок без ключа, простим натиском дужки; ключ знадобиться вам лише для того, щоб відкрити замок. У комплекті із моделлю ABUS 70 ви отримаєте два ключі. Крім того, модель підтримує фірмову опцію ABUS «два замки, один ключ».

Замок наявний у двох розмірах (45 та 50 мм), його вага не перевищує 240 г; також є варіант із великою дужкою довжиною у 63 мм. За шкалою ABUS Security Level ця модель має 5-й (для 45 мм) та 6-й (для 50 мм) рівень безпеки з 10-ти, що робить її цілком пристосованою для захисту об’єктів середньої цінової категорії з невисоким ризиком викрадення. Рекомендуємо використовувати цей замок разом із гартованими ланцюгами ABUS, наприклад 8KS110.

Гарантія виробника – 2 роки.

Made in Germany


Keyed alike padlocks: can be opened by single key Shackle locked on both sides Paracentric keyway: resists professional picking by special key profile Rust-free: all elements of the lock are made from non-corrosive materials

Габарити
Вага 70/45 - 190 г
Глибина прорізу розмір - BxC 70/45 - 20x25мм
Товщина дужки товщина - D 70/45 - 8 мм
Циліндр замка
Тип Англійський односторонній
Замикання без ключа Так
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 838 грн