ABUS 9809 Steel-O-Chain

Компактний та надійний замок-ланцюг. Якщо ви шукаєте спосіб захистити свій транспорт від злодіїв, зверніть увагу на модель ABUS Steel-O-Chain 9809. Цей замок рекомендований для об’єктів із середнім ризиком викрадення, тобто для велосипедів середньої цінової категорії чи бюджетних скутерів. За шкалою ABUS Security Level модель отримала високий 12-й рівень безпеки з 15-ти.

Усі основні елементи моделі ABUS Steel-O-Chain 9809 виготовлені зі спеціально загартованої сталі.

9-мм ланцюг має у перетині чотиригранну форму, завдяки чому його набагато складніше перепиляти чи перекусити болторізом у порівнянні з ланками традиційної круглої форми.

Для того, щоб ланцюг не подряпав фарбу на вашому велосипеді чи скутері, розробники захистили його фірмовим міцним чохлом.

Циліндр інтегрованого замка має спеціальний захист від висвердлювання та використання заморожувального спрею.

Замок закривається автоматично, без застосування ключа – фактично, з ним можна впоратись однією рукою. У комплекті із замком ви отримаєте два ключі.

Ланцюг ABUS Steel-O-Chain 9809 наявний у  довжині від – 85 см до 170 см. В залежності від довжини, його вага варіюється від 2073 до 4153 г. Для зручного транспортування замка виробник рекомендує використовувати сумки ABUS. Крім того, ланцюг можна перевозити просто зафіксованим на підсідельному штирі.

При виборі аксесуара майте на увазі: чим довший ланцюг, тим простіше вам буде надійно замикати байк до нерухомого об’єкта.

Гарантія виробника – 2 роки.

Made in Germany


Сертифікати та відзнаки:

  Level 12 | ABUS GLOBAL PROTECTION STANDARD ®  | Ein höherer Level entspricht mehr Sicherheit     Testsiegel Norges Forsikringsforbund – Oslo, Norwegen Testsiegel Vahinkovakuutusyhtiöiden Hyväksymä – Helsinki, Finnland Testsiegel Svenska Stölldskyddsföreningen, Stockholm, Schweden Testsiegel Dansk Varefakta Naevn – Kopenhagen, Dänemark Testsiegel Sold Secure – Northants, Großbritannien


Загальні
Рівень захисту 12 із 15
Габарити
Вага 1832 г/2160 г/2815 г
Довжина 85/110/140/170 см
Товщина 9 мм
Циліндр замка
Тип ABUS Plus
Номерна картка Так
Замикання без ключа Так
Захист від бруду Так
Комплектація
Ключ 2 шт.
Номерна картка ключа Так
  • Цiна: 2663 грн

Доступні опції