ABUS 24/70+10KS140 Diskus Black

Міцний ланцюг забезпечує високий рівень захисту для будь-якої двоколісної техніки – 15 із 20 за шкалою ABUS Level System. Виготовлений зі спеціальної загартованої сталі товщиною 10 мм, ланцюг забезпечує  хороший опір при перекушуванні чи пилянні. Останні сегменти ланцюга подовжені для його зручного використання з навісним замком.

Замок теж виготовлений зі спеціальної загартованої сталі і може використовуватись самостійно, без ланцюга, в якості звичайного навісного замка, наприклад, для замикання гаража.

 

Завдяки оригінальному дизайну, замки серії Diskus® мають значну перевагу над іншими навісними замками свого класу.  Особливістю серії є дискова форма, яка сама по собі на 360° захищає замок від більшості звичайних способів вандалізму із застосуванням грубої сили.  Крім того, зовсім маленький зазор між корпусом та дужкою, надійно закріпленою з обох боків,  не дозволить виломити останню силоміць.

 Матеріал усіх деталей замка ABUS Diskus® 24 – це високоякісна загартована сталь з високими антикорозійними властивостями. Елементи замка поєднані між собою за допомогою патентованої технології глибокого зварювання, що гарантує надзвичайну міцність усієї конструкції – модель успішно пройшла тестування на протидію пилі, болторізу та молотку. Вбудований парацентричний паз для ключа захищає замок від використання відмичок.

Із циліндром ABUS X-Plus ви можете бути впевнені у захисті від інтелектуальних атак (підбору ключів). 

 

Ланцюг та металеві елементи замка вкриті високоефективним антикорозійним покриттям, яке оберігатиме ланцюг від руйнівного впливу вологи протягом багатьох років, навіть якщо ви живете на березі моря. Щоб уникнути пошкоджень лако-фарбового покриття мотоцикла, ланцюг покритий захисним чохлом із міцної тканини, а корпус замка — приємним на дотик пластиком. 

У випадку, якщо ви втратите ключ від замка, завдяки номерній картці циліндра ABUS X-Plus можна замовити виготовлення дублікату на заводі ABUS всього лишень вказавши індивідуальний номер циліндра, вибитий на картці.  

Транспортування

  • Порівняно із тросами, ланцюг компактно складається і займає менше місця
  • При використанні в одному й тому ж місці, наприклад, біля офісу, зручно зберігати ланцюг прямо на стовпі чи огорожі
  • Для зберігання та транспортування у кофрі мотоцикла чи скутера можна використовувати сумку ABUS ST1010

В комплекті:

  • Ланцюг ABUS 10KS140 Loop
  • Замок ABUS 24/70 Diskus Black

 

MADE IN GERMANY

Цей замок можна замовити з опцією «різні замки, один ключ»

Сертифікати та відзнаки:

Німецька розробка та виробництво Нові замки можна виготовити за зразком ключа Обойма замикається з двох сторін Bolt cutter attack resistant Saw attack resistant Hammer & impact attack resistant Rust-free: all elements of the lock are made from non-corrosive materials 

 ABUS Seal for Ice Spray Test – Volmarstein, Germany  

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 15 із 20
Циліндр замка
Номерна картка Так
Замикання без ключа Ні
Габарити
Вага, г 2835 г
Товщина Ланцюг: 10 мм/8 мм
Товщина дужки (без покриття), мм 10 мм
Внутрішня ширина дужки, мм 200 мм
Внутрішня висота дужки, мм 170 мм
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 2178 грн

Доступні опції

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%