ABUS 9100 Ivy 110 см

Артикул: 525445

Якщо ви – щасливий власник мотоцикла топового цінового сегмента, варто серйозно задуматись над його безпекою. Гарним вибором буде протиугонний ланцюг доповнений надійним замком – це дуже популярний серед байкерів спосіб іммобілізації транспортного засобу. Зловмисник не зможе увезти мотоцикл, прикутий  до нерухомого об’єкта – якщо ланцюг та замок відповідають умовам безпеки та надійності.

 Модель ABUS 9100 Ivy є однією з найбільш надійних на ринку та призначена для захисту цінних мотоциклів із високим ризиком викрадення. За шкалою ABUS Security Level ця модель отримала 13-й рівень захисту з 15-ти. Надзвичайно міцний ланцюг виготовлений зі спеціально загартованої сталі. Солідний 10-мм діаметр та чотиригранна форма перетину роблять ланцюг фактично невразливим для силової атаки: його навряд чи  вдасться перепиляти чи перекусити болторізом. Дбаючи про цілісність фарби вашого мотоцикла, розробники запакували ланцюг в еластичний чохол з надзвичайно міцної тканини, що захищатиме байк від подряпин.

 Корпус та усі основні елементи інтегрованого замка також зроблені з  загартованої сталі. Модель устаткована циліндром преміум-класу із високим рівнем захисту як від інтелектуальних маніпуляцій, так і від силового втручання. Зокрема, під час прискіпливих тестувань замок продемонстрував чудову здатність протистояти  використанню заморожувального спрея. Модель ABUS 9100 Ivy надзвичайно зручна у використанні, адже вам потрібно зафіксувати лише один кінець ланцюга за допомогою замка ергономічної форми. Ключ до замка реверсивний, що також дуже зручно, адже його можна використовувати у будь-якому з двох положень. У комплекті із замком ви отримаєте два такі ключі.

 В залежності від ваших конктетних потреб ви можете обрати один з чотирьох варіантів довжини ланцюга: від 85 до 170 см; його вага, відповідно, складатиме від 2450 до 4850 г. Для комфортного транспортування виробник пропонує використовувати сумки ABUS ST 2200 або ST 2250 (підійде лише для довжини 85 см). Пам’ятайте, що велика довжина ланцюга дозволяє легко знайти зручне та надійне місце для паркування.

Сертифікати та відзнаки:

ABUS Рівень захисту 13  Сертифікат ANWB, RAI, TNO, НідерландиВідзнака Sold Secure Gold, ВеликобританіяПротестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина

 

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Тип ланцюга Класичний
Рівень захисту 13 із 15
Комплектація
Ключ, шт 2 шт.
Номерна картка ключа Ні
Циліндр замка
Тип ключа NW72
Тип циліндра Англійський двосторонній
Номерна картка Ні
Замикання без ключа Ні
Захист від бруду Ні
Дозамовлення дублікатів Так
Габарити
Вага, г 3850 г
Довжина 110 см
Товщина, мм 10 мм
Гарантія
Зроблено в Німеччині Ні
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: Розпродано
  • Цiна: 3298 грн

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%