ABUS In-Vizz

Перший професійний шолом із повністю інтегрованим візором, який ховається всередину, коли непотрібний – швидко і просто, навіть на ходу. Створений для змагань та спортивного використання, ABUS In-Vizz пропонує велосипедистам не тільки виключно високий рівень захисту, але й так само високий рівень комфорту.

Досі візори на спортивних шоломах були жорстко вбудовані або процедура їх знімання/встановлення була дуже незручною. Напротивагу, шолом In-Vizz дає можливість використовувати окуляри коли тільки ви забажаєте – достатньо однієї вільної руки, щоб легко сховати їх всередину чи виштовхнути назовні.

Широкий візор із міцного полікарбонату та UV-фільтром надійно захищає очі від вітру, дощу, сонця та пилюки. Також цей шолом буде дуже зручним для велосипедистів, які користуються окулярами для коригування зору.

Завдяки системі фіксації ZoomLite і чудовій вентиляції з 11 вхідними на 11 вихідними отворами, ми гарантуємо винятковий комфорт під час поїздки.

Звичайно, в питаннях безпеки ABUS In-Vizz також на висоті: використовується перевірена технологія з'єднання зовнішньої оболонки та абсорбуючого матеріалу під температурою без використання клею (In-mold); численні рефлектори гарантують добру видимість у сутінках та нічну пору доби.

В якості додаткового аксесуару доступна практична дощова накидка, набір додаткових лінз.

Технологія In-Mold: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею). Хороша видимість: високий рівень видимості через візори.  Захист нижнього краю: додатковий захист нижнього краю шолома від пошкоджень. Півколо: система регулювання охоплює півголови. 

Загальні
Технологія In-mold
Вентиляція 11 вентиляційних отворів
Задній ліхтарик Немає
Система фіксації ZoomLite
Додатково Вбудовані окуляри та сітка від комах
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Опціонально
Світловідбивачі Так
Застібка "Швидка"
Габарити
Вага 305/335 г (M/L)
  • Sale
  • 5389 грн
  • Цiна: 4581 грн

Доступні опції