ABUS MonTrailer ACE MIPS

ABUS Montrailer – це топовий професійний шолом для агресивної їзди на велосипеді. Новинка 2018 року.
Модель ABUS Montrailer пропонує одразу три варіанти шолома, найкраща з яких MonTrailer ACE MIPS.
Як і в інших двох конфігураціях моделі шолом має широкий зручний козирок, що не заважатиме вчасно помітити перешкоду на складній трасі та вбереже від сліпучого сонця. На голові шолом фіксується за допомогою м’якого пластиково напівкільця, що підлаштовує його розмір під індивідуальну анатомію, а глибока посадка надає додаткового захисту. Антишоковий шар EPS шолома Montrailer укріплений за допомогою інноваційної технології ActiCage (спеціальні елементи жорсткості, що створюють міцний каркас всередині пінного шара). До зовнішньої оболонки шолома цей шар прикріплений супернадійним безклейовим способом In-Mold.
Вентиляція моделі ABUS Montrailer також цілком задовільна: її забезпечують 5 вхідних та 7 вихідних вентиляційних отворів, з’єднаних глибокими каналами для повітря. Ще одна приємна особливість моделі – це спеціальний док, у якому можна зберігати окуляри, коли у їх використанні немає потреби.

Різновид моделі Montreiler ACE MIPS додає до цих переваг ще кілька технологічних особливостей:
Спеціальну захисну систему MIPS: вбудований шар з матеріалу із низьким коефіцієнтом тертя зменшує дію обертальних сил при ударі, а отже – мінімізує ризик травми.
Ремінці Flow Straps –  розроблені спеціально, щоб уникнути тріпотіння на вітрі.
Магнітну застібку Fidlock.
А також модель пропонує ще одну додаткову особливість: зручне кріплення, яке надійно фіксує на шоломі ліхтарик або екшн-камеру. Усі варіанти моделі ABUS Montrailer сумісні з зачіскою «хвіст», а отже підійдуть тим, хто носить довге волосся.

Моделі доступні з весни 2018 року.

M 54-58
L 57-61

 

Технологія In-Mold: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею). Сумісність зі зачіскою "хвіст": ідеально підходить для людей з довгим волоссям. Півколо: система регулювання охоплює півголови. Захист нижнього краю: додатковий захист нижнього краю шолома від пошкоджень. ActiCage: внутрішній каркас інтегрований в EPS для оптимізації стабільності.

 

 

Загальні
Технологія In Mold + MIPS
Вентиляція 12 вентиляційних отворів
Система фіксації Zoom Ace
Додатково кріплення для ліхтарика та для GoPro
Застібка Магнітна
Габарити
Вага 370/390
  • Цiна: 6398 грн

Доступні опції