ABUS S-Cension

Велошолом ABUS S-Cension

Серія шоломів ABUS Urban розроблена для велосипедистів, які користуються байком щодня – їздять на ньому на роботу або катаются містом по вихідних. Шоломи цієї серії поєднують достатній рівень безпеки із стильністю аксесуара, який пасуватиме навіть до ділового костюма. 

Нова модель цієї серії ABUS S-Cension  має усі шанси стати хедлайнером 2017 року, адже вона пропонує фантастичне співвідношення ціни та якості. В моделі використана прогресивна технологія In-Mould: жорстка зовнішня оболонка шолома з’єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею). Комфортну посадку шолому забезпечує використання точної системи регулювання Zoom Evo Adult, обладнаної зручним коліщатком. Регулювання здійснюється за допомогою двохкомпонентного внутрішнього обруча, що зручно підлаштовується під індивідуальну анатомію.

Модель ABUS S-Cension  має традиційні м’які вкладки на внутрішню поверхню шолому, які легко знімаються для прання. Ремінці кріплення та застібка під підборіддя приємні на дотик – вони ніколи не натиратимуть вашу шкіру. Комфорту також додає продумана вентиляційна система: прохолодне повітря потрапляє під шолом через 10 отворів, оптимально розташованих у передній частині аксесуара; через глибокі канали повітря обтікає голову, охолоджуючи її, та виходить через 5 вентиляційних отворів у тильній частині шолома.  Передні отвори захищені від випадкових комах антимоскітною сіткою.

Шолом має високий рівень пасивної безпеки завдяки інтегрованим рефлекторам.  В цілому, він поєднує оптимальну надійність із максимальним комортом, та при цьому ще й дуже стильно виглядає – як із з’ємним козикром, так і без нього. Модель наявна у трьох яскравих кольорах та двох розмірах, вона підійде для велосипедистів та скейтерів – дорослих або підлітків. У якості додаткового аксесуару, ви можете замовити для цієї моделі спеціальний чохол від дощу.

Загальні
Технологія In-Mold
Вентиляція 15 вентиляційних отворів
Система фіксації Zoom Evo Adult
Додатково З'ємний візор
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Так
Застібка "Швидка"
Габарити
Вага 260/280 г
  • Цiна: 1713 грн

Доступні опції