ABUS S-Cension

Велошолом ABUS S-Cension – чудовий спортивний шолом для велосипедистів-початківців. Модель ABUS S-Cension  має усі шанси стати хедлайнером 2017 року, адже вона пропонує фантастичне співвідношення ціни та якості. В моделі використана прогресивна технологія In-Mould: жорстка зовнішня оболонка шолома з’єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею). Комфортну посадку шолому забезпечує використання точної системи регулювання Zoom Evo Adult, обладнаної зручним коліщатком. Регулювання здійснюється за допомогою двохкомпонентного внутрішнього обруча, що зручно підлаштовується під індивідуальну анатомію.

Модель ABUS S-Cension  має традиційні м’які вкладки на внутрішню поверхню шолому, які легко знімаються для прання. Ремінці кріплення та застібка під підборіддя приємні на дотик – вони ніколи не натиратимуть вашу шкіру. Комфорту також додає продумана вентиляційна система: прохолодне повітря потрапляє під шолом через 10 отворів, оптимально розташованих у передній частині аксесуара; через глибокі канали повітря обтікає голову, охолоджуючи її, та виходить через 5 вентиляційних отворів у тильній частині шолома.  Передні отвори захищені від випадкових комах антимоскітною сіткою.

Шолом має високий рівень пасивної безпеки завдяки інтегрованим рефлекторам.  В цілому, він поєднує оптимальну надійність із максимальним комортом, та при цьому ще й дуже стильно виглядає – як із з’ємним козикром, так і без нього. Модель наявна у трьох яскравих кольорах та двох розмірах, вона підійде для велосипедистів та скейтерів – дорослих або підлітків. У якості додаткового аксесуару, ви можете замовити для цієї моделі спеціальний чохол від дощу.

M 52-58
L 58-62

 

Технологія In-Mold: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею).  Хороша видимість: високий рівень видимості через візори.  Повне коло: система регулювання охоплює повне коло голови.   

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Призначення Шосе/МТB
Рекомендовано для електробайків Ні
Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару In-Mold
Структурний каркас Немає
Вентиляція 10/5
Ремінці Soft Touch
Захист MIPS Ні
Система регулювання Zoom Evo Adult
Система фіксації Повне коло
Антимоскітна сітка Так
Захист нижнього канта Ні
Світловідбивачі Так
Застібка Швидка
Комплектація
Наявність запчастин Так
Візор З'ємний
Задній ліхтарик LED
Флісова підкладка Додатковий аксесуар
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Додатковий аксесуар
Габарити
Вага в розмірі M, г 260
Вага в розмірі L, г 280
Гарантія
Гарантійний термін 2 роки
Сертифікат CЄ EN 1078 Так
Додатково
Підходить для зачіски "хвіст" Ні
Док під окуляри Немає
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 1401 грн

Доступні опції

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%