ABUS Scraper Kid 2.0

Діти – це найцінніше, що у нас є, тому ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що придбали найкраще для своєї дитини.

Жорстке зовнішнє ABS-покриття виділяє цей шолом серед інших моделей і забезпечує максимальний рівень безпеки та витривалості для багатьох видів активності (велосипеди, BMX, ролики, скейти). Ми знаємо, що діти дуже швидко починають звертати увагу на свою зовнішність, тому ABUS Scraper Kid v.2 – не просто міцний і надійний, але водночас стильний шолом.

Увага до деталей також на традиційно високому для німецької компанії рівні: система фіксації Zoom дозволяє легко підігнати шолом по формі голови за допомогою зручного коліщатка, максимально комфортна підкладка знімається для прання, а зручні бокові ремінці легко регулються. Унікальна система вентиляції із дванадцятьма отворами гарантує оптимальний доступ свіжого повітря, а інтегрована в передні отвори сітка захистить дитину від комах.

Пасивну безпеку забезпечують світловідбиваючі наклейки на задній частині лошома, які підвищують видимість в темну пору дня. Додатково до цього шолома можна придбати накидку від дощу із тематичними малюнками для дівчат та хлопців.

Зверніть увагу, що шоломи ABUS, як і вся продукція німецького бренду, виготовлена із екологічно чистих та безпечних матеріалів, відповідно до найсуворіших норм ЄС. Ви можете бути спокійні за здоров’я своєї дитини.

S 51-55


Жорстке зовнішнє ABS-покриття: особливо міцна конструкція з EPS шару та напиленої зовнішньої оболонки.  Хороша видимість: високий рівень видимості через візори. Півколо: система регулювання охоплює півголови.
 

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Призначення Дитячі
Рекомендовано для електробайків Ні
Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару ABS-пластик + EPS
Вентиляція 4/8
Ремінці Soft Touch
Система регулювання Zoom Evo Kids
Система фіксації Півколо
Антимоскітна сітка Ні
Захист нижнього канта Ні
Світловідбивачі Так
Застібка Швидка
Комплектація
Наявність запчастин Так
Візор Немає
Задній ліхтарик Немає
Флісова підкладка Додатковий аксесуар
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Недоступна
Габарити
Вага в розмірі S, г 400
Гарантія
Гарантійний термін 2 роки
Сертифікат CЄ EN 1078 Так
Додатково
Підходить для зачіски "хвіст" Ні
Док під окуляри Немає
Дiзнатись детальнiше...
  • Sale
  • 1436 грн
  • Цiна: 1131 грн

Доступні опції

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%