ABUS Scraper v.2

Жорстке зовнішнє ABS-покриття виділяє цей шолом серед інших моделей і забезпечує максимальний рівень безпеки та витривалості для багатьох видів активності (велосипеди, BMX, ролики, скейти). ABUS Scraper v.2 – це нове покоління моделі, не просто міцний і надійний, а й дуже стильний шолом. 

Увага до деталей також на традиційно високому для німецької компанії рівні: система фіксації ZoomLite дозволяє легко підігнати шолом по формі голови за допомогою зручного коліщатка, максимально комфортна підкладка знімається для прання, а зручні бокові ремінці легко регулються. За бажання короткий візор можна зняти.

Унікальна система вентиляції із дванадцятьма отворами гарантує максимальний доступ свіжого повітря для шолома такої конструкції. Пасивну безпеку забезпечують світловідбиваючі наклейки на задній частині лошома, які підвищують видимість в темну пору дня. 

M 54-58
L 58-63

 

Жорстке зовнішнє ABS-покриття: особливо міцна конструкція з EPS шару та напиленої зовнішньої оболонки.  Хороша видимість: високий рівень видимості через візори. Півколо: система регулювання охоплює півголови. 

Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару ABS-пластик забезпечує міцність конструкції
Вентиляція 14 вентиляційних отворів
Система фіксації ZoomLite
Світловідбивачі Так
Застібка "Швидка"
Комплектація
Задній ліхтарик Немає
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Немає
Габарити
Вага 450/490 г (М/L)
  • Цiна: 1535 грн

Доступні опції