ABUS Smooty

Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що придбали найкраще для своєї дитини.

ABUS Smooty – це  універсальний дитячий шолом спеціальної форми для найкращого захисту чола та потилиці, ідеальний захист для вашої дитини, коли вона тільки починає освоювати навички катання на велосипеді, скейті чи роликах. Шолом розроблений для користування на кожен день.

ABUS Smooty виготовлений за найпрогресивнішою технологією In-mold аналогічно до професійних дорослих моделей – зовнішня оболонка та абсорбуючий шар EPS, що поглинає удар, з'єднані під температурою без використання клею. А також містить зручну застібку, що регулюється, та хорошу вентиляцію. 

З найменшого віку важливо привчити дітей до головного правила – ніколи не сідати на велосипед без шолома. ABUS Smooty – це легкий, комфортний і, звичайно, максимально безпечний шолом для вашої дитини від авторитетного німецького бренду.

Додатково до цього шолома можна придбати утеплюючу підкладку та накидку від дощу із тематичними малюнками для дівчат та хлопців.

Зверніть увагу, що шоломи ABUS, як і вся продукція німецького бренду, виготовлена із екологічно чистих та безпечних матеріалів, відповідно до найсуворіших норм ЄС. Ви можете бути спокійні за здоров’я своєї дитини.

ABUS Smooty  доступний в розмірах S (46–51 см) та M (52–57 см).

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Призначення Дитячі
Рекомендовано для електробайків Ні
Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару Cold Fusion
Структурний каркас Немає
Вентиляція 4/4
Ремінці Soft Touch
Захист MIPS Ні
Система регулювання Zoom
Система фіксації Повне коло
Антимоскітна сітка Так
Захист нижнього канта Ні
Світловідбивачі Так
Застібка Швидка
Комплектація
Наявність запчастин Так
Візор Немає
Задній ліхтарик Немає
Флісова підкладка Додатковий аксесуар
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Додатковий аксесуар
Габарити
Вага в розмірі S, г 225
Вага в розмірі M, г 240
Гарантія
Гарантійний термін 2 роки
Сертифікат CЄ EN 1078 Так
Додатково
Підходить для зачіски "хвіст" Ні
Док під окуляри Немає
Дiзнатись детальнiше...
  • Sale
  • 861 грн
  • Цiна: 620 грн

Доступні опції

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%