ABUS Tec-Tical Pro v.2

Поєднання високих технологій, винятково якісних матеріалів, низької ваги і максимального комфорту робить цей шолом ідеальним для професійних велогонщиків та ентузіастів велоспорту.

Надзвичайно низької навіть за стандартами професійних велошоломів ваги Tec-Tical Pro v.2 вдалося досягти завдяки технології поєднання матеріалів різної щільності. Водночас із використанням процесів multi-shell та in-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання клею) такий підхід гарантує оптимальний захист від ударів. Додаткову міцність шолому надає технологія структурного підсилення каркасу AST (ABUS Safety Tech).  

Для найкращого провітрювання та охолодження спеціалістами ABUS та райдерами команди ABUS Nutrixxion Team спільно розроблена ефективна система вентиляції, яка включає 20 впускних та 11 вихідних отворів, поєднаних глибокими повітряними каналами.

Система регулювання ABUS Zoom Adjustment System дозволяє легко і точно скоригувати розмір шолома однією рукою. Додаткові регулювання доступні за допомогою м’яких ремінців із точними фіксаторами. Звичайно, всі елементи підкладки знімаються і не бояться прання.

Для використання в МТБ в комплект входить козирок, який моментально перетворює шосейний шолом у офроудний.

Окрім командної репліки ABUS Nutrixxion Team в салатово-чорних кольорах випускаються іще чотири версії шолома. 

S 51-55
M 54-58
L 58-62

 

Технологія In-Mold: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею).Хороша видимість: високий рівень видимості через візори.  Сумісність зі зачіскою "хвіст": ідеально підходить для людей з довгим волоссям.  Півколо: система регулювання охоплює півголови. ActiCage: внутрішній каркас інтегрований в EPS для оптимізації стабільності.


Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару Multi shell In-mold
Вентиляція 31 вентиляційний отвір
Система фіксації Zoom
Світловідбивачі Немає
Застібка "Швидка"
Комплектація
Задній ліхтарик Немає
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Опціонально
Габарити
Вага 265/280 г (M/L)
Додатково
Додатково Зйомний козирок (візор)
  • Sale
  • 4028 грн
  • Цiна: 3626 грн

Доступні опції