Як правильно підібрати розмір шолома?

Ні для кого не секрет, що велошолом — дуже важливий елемент їзди на велосипеді. Якщо ви долаєте великі відстані на великій швидкості, він захистить вашу голову під час падіння і, таким чином, збереже вам життя.

 Та як правильно вибрати розмір шолому?

Особливо актуальним це питання  є для тих, хто хоче замовити шолом в інтернеті і не має змоги його поміряти.

 Щоб правильно визначити розмір шолома потрібно:

  1. Виміряти окружність вашої голови.

Зробити це можна за допомогою сантиметрової стрічки. Сантиметр треба прикласти до скроні його нульовою відміткою і обвести стрічку навколо вашої голови. Робити це треба 1,5 - 2,5 см вище брів, в найбільш широкій частині голови. Зручніше, щоб це зробив хтось за вас, але можна справитись і самому. Для цього просто треба встати перед дзеркалом і дивитися за рухом сантиметрової стрічки, щоб вона йшла рівно так, як вам потрібно. 

  1. Тепер зіставте отриманий результат з таблицею розмірів шоломів.

Розмір

S

M

L

см

51-55

54-58

57-62

  1. Розміри деяких моделей дещо відрізняються між собою, тож додаткову інформацію про розмірну сітку конкретної моделі ви можете побачити в описі шолома, який вас цікавить.

Related Articles

Чим дивує ABUS на EUROBIKE 2018 - ШОЛОМИ

ABUS укотре підтверджує свій статус лідера інновацій у галузі велобезпеки!
З року в рік компанія росте та розвивається. І відбувається це у геометричній прогресії. І якщо популярністю велозамків ABUS нікого не здивуєш, адже вони роками підтверджували свою якість та надійність, то лінійкою топових велошоломів компанія почала завойовувати любов аудиторії порівняно недавно.

Алехандро Вальверде – новий чемпіон світу з шосейного велоспорту!

122-га та найбільш знакова перемога 38-річного іспанського велогонщика. 

Акція "Рюкзак Movistar Team у подарунок!"

При покупці топових шоломів і замків ABUS – кожен може отримати в подарунок чудовий рюкзак ABUS із символікою Movistar Team