ABUS Pedelec

ABUS Pedelec

Велосипеди з електричним приводом несуть набагато вищий ризик травмування, тому ми розробили спеціальний підсилений шолом ABUS Pedelec ("електробайк" англійською).

Використання найпрогресивнішої технології Double Shell In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання клею) гарантує максимальну міцність конструкції. Спеціальна форма шолома з глибоким боковим та потиличним захистом забезпечує оптимальний захист від ударів. Міцне верхнє покриття шолома захищає також і нижній кант із абсорбуючого матеріалу – будьте певні, що шолом довго служитиме навіть в умовах жорсткої експлуатації.

Гаряче літнє повітря проходить через 9 впускних та 4 випускних отворів, а вбудована в передні отвори вентиляції сітка захистить вас від комах.

Система регулювання ABUS ZoomLite Adult виготовлена із міцного і гнучкого пластику та дозволяє легко коригувати розмір шолома. Додаткові регулювання доступні за допомогою м’яких бокових ремінців із точними фіксаторами. Звичайно, всі елементи підкладки знімаються для чистки та прання. Інноваційна магнітна застібка ABUS Fidlock надзвичайно проста у користуванні і надійно фіксує шолом на голові. Для більшого комфорту під застібкою вмонтована м'яка підкладка на підборіддя.

Задля більшої безпеки вночі та в негоду шолом має вбудований задній ліхтарик, який забезпечує оглядовість на 180 градусів і розташований достатньо високо, щоб його не закривав комірець куртки.

Пасивну безпеку забезпечують великі та ефективні світловідбиваючі вставки.

Унікальною особливістю для цієї моделі є вбудована дощова накидка, яка схована у спеціальному відділенні в потиличній частині шолома.

Додатково можна придбати теплу флісову підкладку, яка дозволить зробити поїздку в холодну погоду більш комфортною. Доступні розміри включають M (52-57 см) та L (56-62 см).

M 52-57
L 56-62

 

Технологія In-Mold: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею).  Хороша видимість: високий рівень видимості через візори. Антимоскітна сітка: абсолютний захист від комах. Півколо: система регулювання охоплює півголови. Захист нижнього краю: додатковий захист нижнього краю шолома від пошкоджень.

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Призначення Місто
Рекомендовано для електробайків Так
Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару Double Shell In-Mold
Структурний каркас Немає
Вентиляція 9/4
Ремінці Soft Touch
Захист MIPS Ні
Система регулювання Zoom Evo Adult
Система фіксації Півколо
Антимоскітна сітка Так
Захист нижнього канта Так
Світловідбивачі Так
Застібка Магнітна Fidlock
Комплектація
Наявність запчастин Так
Візор З'ємний
Задній ліхтарик LED top на 180°, три режими
Флісова підкладка Додатковий аксесуар
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Вмонтована
Габарити
Вага в розмірі M, г 340
Вага в розмірі L, г 380
Гарантія
Гарантійний термін 2 роки
Сертифікат CЄ EN 1078 Так
Додатково
Підходить для зачіски "хвіст" Ні
Док під окуляри Немає
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 3219 грн

Доступні опції

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%