ABUS Smooty Zoom Funny Bee

Шолом без упаковки. У використанні не був. Розмір S (46–51 см).

Діти потребують нашого захисту в багатьох ситуаціях, а особливо коли вони починають опановувати їзду на двох колесах. Тому німецька компанія ABUS ставиться надзвичайно відповідально до проектування та виготовлення дитячих велошоломів. Із нашими шоломами ви можете бути впевнені, що придбали найкраще для своєї дитини.

ABUS Smooty – це  універсальний дитячий шолом спеціальної форми для найкращого захисту чола та потилиці, ідеальний захист для вашої дитини, коли вона тільки починає освоювати навички катання на велосипеді, скейті чи роликах. Шолом розроблений для користування на кожен день.

ABUS Smooty виготовлений за найпрогресивнішою технологією In-mold аналогічно до професійних дорослих моделей – зовнішня оболонка та абсорбуючий шар EPS, що поглинає удар, з'єднані під температурою без використання клею. А також містить зручну застібку, що регулюється, та хорошу вентиляцію. 

З найменшого віку важливо привчити дітей до головного правила – ніколи не сідати на велосипед без шолома. ABUS Smooty – це легкий, комфортний і, звичайно, максимально безпечний шолом для вашої дитини від авторитетного німецького бренду.

Додатково до цього шолома можна придбати утеплюючу підкладку та накидку від дощу із тематичними малюнками для дівчат та хлопців.

Зверніть увагу, що шоломи ABUS, як і вся продукція німецького бренду, виготовлена із екологічно чистих та безпечних матеріалів, відповідно до найсуворіших норм ЄС. Ви можете бути спокійні за здоров’я своєї дитини.

ABUS Smooty  доступний в розмірах S (46–51 см) та M (52–57 см).

Дiзнатись детальнiше...
Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару In-mold
Вентиляція 8 вентиляційних отворів
Система фіксації Zoom
Світловідбивачі Так
Застібка "Швидка"
Комплектація
Задній ліхтарик Немає
Підкладка З'ємна, можна прати
Габарити
Вага, г 225 г (S) 240 г (M)
Дiзнатись детальнiше...
  • Sale
  • 889 грн
  • Цiна: 756 грн

Доступні опції