ABUS 7000 Detecto RS1 Pixel Red

Артикул: 450617

Дискові замки відрізняються від інших типів захисту легкістю та компактністю; вони надзвичайно зручні для транспортування, а тому користуються заслуженою популярністю серед мотоциклістів.

Серед інших дискових замків модель ABUS 7000 Detecto RS1 виділяється, перш за все, інтегрованою у замок сигналізацією. Патентований 3D-датчик реагує на рух та вмикає сирену при будь-якій зміні положення мотоцикла чи при ударі по ньому. Ви почуєте сигналізацію навіть з великої відстані, адже її гучність сягає 100 дБ (це гучність бензопили).

Сирена не лише відлякає потенційних злодіїв, але також попередить вас про необхідність зняти замок з диску перед стартом – якщо ви раптом забудете про нього. Живлення здійснюється за допомогою двох батарейок стандарту ААА, які ви отримаєте у комплекті з замком. Індикатор заряду батарейок зручно розташований на передній частині корпуса: ви одразу побачите, коли прийде час замінити елементи живлення. Завдяки продуманій конструкції замка, ніхто не зможе витягти з нього батарейки, поки він замкнений. Орієнтовно через 20 секунд з моменту спрацювання сигналізації, електронний модуль перевіряє датчики і сирена вимикається, якщо мотоцикл більш ніхто не чіпає. Це зручно, якщо хтось вирішив сфотографуватись на мотоциклі і його відлякала сирена – вам не доведеться виходити і вручну вимикати сигналізацію. В іншому, випадку сирена продовжить працювати. Таким чином, електроніка кожних 20 секунд перевірятиме стан датчиків і відповідно до ситуації залишатиме сирену увімкнутою чи відключить її і повернеться в режим очікування. Звичайно, відключити сирену також за допомогою ключа, коли ви знімаєте замок з диска.

Замок ABUS 7000 Detecto RS1 дуже зручний у використанні. Завдяки спеціальному механізму Snap'n Go, його можна встановити на диск однією рукою: замок закриється та активується автоматично, простим натиском на корпус. Ця функція не завадить перевозити аксесуар у закритому стані, адже його механізм передбачає автоматичну деактивації сирени. Також, в разі потреби, ви можете встановити замок на диск без активації сигналізації. Для зручного та безпечного транспортування ви отримаєте чохол з цупкої тканини із липучкою для фіксації.

Усі елементи замка ABUS 7000 Detecto RS1 виготовлені зі спеціально загартованої сталі, в тому числі й замикаючий болт. Штифтовий циліндр відмикається реверсивним ключем – два такі ключі входять у комплект. Корпус аксесуара вкритий двохкомпонентним полімером – ви можете обрати будь-який з багатьох варіантів дизайну.

В цілому замок ABUS 7000 Detecto RS1 можна характеризувати як зручний, компактний та легкий (його вага – усього 600 г), але при цьому цілком надійний: за шкалою ABUS Security Level він має 13-й рівень безпеки з 20-ти. Це дозволяє рекомендувати замок для мотоциклів та скутерів із середнім ризиком викрадення. Проте, якщо ви паркуєте свій байк на тривалий час, для більшої безпеки слід закріпити його за нерухомий об’єкт. Для цього ви можете обрати протиугонний ланцюг з широкого асортименту аксесуарів безпеки ABUS.

Гарантія виробника – 2 роки.

Made in Germany

 

Сертифікати та відзнаки:

ABUS Рівень захисту 13  Рекомендовано TF Мотоасоціація рекомендує Мотоасоціація рекомендує   Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина  Виготовлено в Німеччині

 

 

 

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Тип замка Скоба
Рівень захисту 13
Застосовані технології
Гартування сталі Так
Антикорозійне покриття Так
Технологія GRANIT Ні
Комплектація
Чохол В комплекті
Ключ, шт 2
Трос-нагадування Не потрібен
Кріплення на підніжку Недоступно
Циліндр замка
Система "один ключ" Ні
Тип циліндра ABUS Extra Classe
Захист отвору циліндра Автоматичний
Підсвітка ключа Ні
Замикання без ключа Так
Система YourPlus Ні
Сигналізація
Автономна сигналізація Так
Тип датчика 3D-позиціонування
Автоматична активація сигналізації Ні
Сирена, дБ 100
LED-індикатор Так
Тип батарейки 2хААА
Використання без сигналізації Так
Габарити
Вага, г 600
Товщина болта, мм 3х5
Глибина прорізу, мм 70
Гарантія
Гарантійний термін 2 роки
Зроблено в Німеччині Так
Протестовано заморожувальним спреєм Так
Додатково
Комбінація із ланцюгом/тросом Ні
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 4808 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS