ABUS AVENTOR QUIN Velvet Black

Артикул: 884870

Час від часу на дорозі стаються прикрі пригоди, від яких ніхто не застрахований. Особливістю нової моделі спортивного шолома ABUS Aventor Quin є унікальна розумна система безпеки, незамінна під час таких випадків. Шолом устаткований революційним Q-сенсором, який вміє розпізнавати небезпечні ситуації: його складний алгоритм аналізує такі фактори як силу удару, зміну швидкості, інерційність, вірогідність струсу мозку. Якщо сукупність факторів вказує на загрозу, Q-сенсор активує спеціальний застосунок на вашому смартфоні, який повідомить про пригоду абонентів зі списку аварійних контактів та надасть інформацію щодо локації – таким чином ваші близькі зможуть якнайшвидше організувати допомогу.Час від часу на дорозі стаються прикрі пригоди, від яких ніхто не застрахований. Особливістю нової моделі спортивного шолома ABUS Aventor Quin є унікальна розумна система безпеки, незамінна під час таких випадків. Шолом устаткований революційним Q-сенсором, який вміє розпізнавати небезпечні ситуації: його складний алгоритм аналізує такі фактори як силу удару, зміну швидкості, інерційність, вірогідність струсу мозку. Якщо сукупність факторів вказує на загрозу, Q-сенсор активує спеціальний застосунок на вашому смартфоні, який повідомить про пригоду абонентів зі списку аварійних контактів та надасть інформацію щодо локації – таким чином ваші близькі зможуть якнайшвидше організувати допомогу.

Крім цього, у конструкції моделі Aventor використана іноваційна технологія ActiCage: його антишоковий шар EPS укріплений спеціальними елементами жорсткості, які роблять шолом особливо міцним. А для того, щоб надійно прикріпити шар EPS до жорсткої зовнішньої оболонки, використовується перевірена часом технологія In-Mold – безклейовий спосіб з’єднання матеріалів за допомогою температури. На упередження пригод працюють світловідбивні елементи, що прикрашають Aventor Quin.

Комфортну посадку шолома забезпечує зручна система фіксації Zoom Ace, яка підганяє його під індивідуальну анатомію, та підкладка X-STATIC®, що має антибактеріальні властивості. Його 10 отворів для вентиляції займають майже половину всієї площі: фактично, поверхня шолома на 40% складається з повітря, що також додає комфорту. Спортсменів порадує ще й надзвичайна легкість цієї моделі: її вага варіюється від 240 до 280 гр., залежно від розміру.  Aventor Quin сумісний із зачіскою «хвіст», а отже підійде дівчатам та хлопцям із довгим волоссям.

S 51-55
M 54-58
L 57-61


Технологія In-Mold: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею).  Сумісність зі зачіскою "хвіст": ідеально підходить для людей з довгим волоссям.  Півколо: система регулювання охоплює півголови.  Захист нижнього краю: додатковий захист нижнього краю шолома від пошкоджень.  ActiCage: внутрішній каркас інтегрований в EPS для оптимізації стабільності.

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Призначення Шосе/MTB
Радимо для електробайків Ні
Застосовані технології
Технологія Quin Так
Технологія зовнішнього шару Multi-Shell In-Mold
Структурний каркас ActiCage
Вентиляція 7/3
Ремінці Soft Touch
Захист MIPS Ні
Система регулювання Zoom Ace
Система фіксації Півколо
Антимоскітна сітка Ні
Захист нижнього канта Ні
Світловідбивачі Так
Застібка Швидка
Комплектація
Наявність запчастин Так
Візор Немає
Задній ліхтарик Немає
Флісова підкладка Недоступна
Підкладка X-Static
Дощова накидка Додатковий аксесуар
Габарити
Вага в розмірі S, г 220
Вага в розмірі M, г 260
Вага в розмірі L, г 310
Гарантія
Гарантійний термін 2 роки
Сертифікат CЄ EN 1078 Так
Додатково
Підходить для зачіски "хвіст" Так
Док під окуляри Так
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 7598 грн

Доступні опції

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS