ABUS VIANTOR QUIN Velvet Black

Артикул: 884955

ABUS VIANTOR QUIN - це високоякісний та легкий шолом для початківців, устаткований тими самими технологіями, які ми використовуємо у моделях для професійного велоспорту. Особливістю нової моделі спортивного шолома ABUS VIANTOR QUIN є унікальна розумна система безпеки, незамінна під час екстремальних випадків. Шолом устаткований революційним Q-сенсором, який вміє розпізнавати небезпечні ситуації: його складний алгоритм аналізує такі фактори як силу удару, зміну швидкості, інерційність, вірогідність струсу мозку. Якщо сукупність факторів вказує на загрозу, Q-сенсор активує спеціальний застосунок на вашому смартфоні, який повідомить про пригоду абонентів зі списку аварійних контактів та надасть інформацію щодо локації – таким чином ваші близькі зможуть якнайшвидше організувати допомогу.

Цей шолом дуже міцний, адже він має посилену захисну структуру ActiCage: спеціальні елементи жорсткості, що укріплюють антишоковий шар EPS. До зовнішньої оболонки шолома цей шар прикріплений за допомогою перевіреної часом технології In-Mold – це надзвичайно надійний безклейовий спосіб з’єднання матеріалів.

Модель ABUS VIANTOR QUIN має чудову вентиляцію, яку забезпечують 7 вхідних та 12 вихідних вентиляційних отворів, поєднаних між собою глибокими каналами. Проходячи цими каналами, повітря охолоджує голову велосипедиста, яка може перегріватись під час тривалих навантажень або просто у спеку. Під індивідуальну анатомію шолом можна підігнати за допомогою пластикового напівкільця, суміщеного зі зручною системою фіксації Zoom Ace. Він також сумісний із зачіскою «хвіст», тож підійде для спортсменів та спортсменок із довгим волоссям. Комфорту додає надзвичайна легкість шолома: в залежності від розміру, він важить від 270 до 290 гр.

M 54-58
L 57-62


Технологія In-Mold: жорстка зовнішня оболонка шолома з'єднана із антишоковим шаром EPS за допомогою температури (без клею). Сумісність зі зачіскою "хвіст": ідеально підходить для людей з довгим волоссям.  Півколо: система регулювання охоплює півголови.
 

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Призначення Шосе/MTB
Радимо для електробайків Ні
Застосовані технології
Технологія Quin Так
Технологія зовнішнього шару Multi-Shell In-Mold
Структурний каркас Немає
Вентиляція 12/7
Ремінці Soft Touch
Захист MIPS Ні
Система регулювання Zoom Ace
Система фіксації Півколо
Антимоскітна сітка Ні
Захист нижнього канта Так
Світловідбивачі Так
Застібка Швидка
Комплектація
Наявність запчастин Так
Візор Немає
Задній ліхтарик Немає
Флісова підкладка Недоступна
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Додатковий аксесуар
Габарити
Вага в розмірі M, г 280
Вага в розмірі L, г 310
Гарантія
Гарантійний термін 2 роки
Сертифікат CЄ EN 1078 Так
Додатково
Підходить для зачіски "хвіст" Так
Док під окуляри Ні
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: Розпродано
  • Цiна: 5998 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS