Сигналізація універсальна ABUS Alarmbox BU

Артикул: 823640

Протиугонний замок ABUS ALARMBOX – це зручний мультифункціональний пристрій, який можна застосовувати для захисту найрізноманітніших речей, від велосипеда на парковці до мангала на дачі. Проте його маленька вага (418 гр.) та вдала система кріплення роблять його особливо зручним для використання на спортивних байках. 
Замок має вбудовану сирену, яка спрацьовує від надзвичайно чутливого 3D-датчика позиціонування: він розпізнає рух та вмикає 100-Дб звуковий сигнал, що триває 20 секунд. Після цього контролер знову надсилає запит до 3D-датчика, і якщо рух продовжується, сирена спрацьовує знову. При цьому, система 3D-датчика вміє відрізняти рух від невеликих поштовхів, як, наприклад, удар м’яча: в останньому випадку, сирена не працюватиме у повну силу, а видасть лише попереджувальний сигнал. Альтернативні звукові сигнали використані для повідомлень про заряд батареї та статус активації сирени. Елемент живлення для цього замка – батарейка CR2.
Замок фіксується за допомогою ключа; у цій моделі використаний циліндр ABUS Premium, що має високий рівень захисту проти інтелектуальних атак.
Деталі про замок: https://main.abus.com.ua/alarmbox
 

Дiзнатись детальнiше...
Комплектація
Ключ, шт 2 шт.
Сигналізація
Датчик удару 3-Д датчик
Сирена, дБ 100 Дб.
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: Розпродано
  • Цiна: 1698 грн

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS