ABUS 8077/12KS120 Granit Detecto

Артикул: 190056

Універсальне рішення три-в-одному для безпеки мотоцикла: протиугонний ланцюг, замок на гальмівний диск та сигналізація зі 100-дБ сиреною.

 
Замок-скоба на гальмівний диск ABUS має вбудовану сигналізацію з 3D-датчиком, 100-дБ сиреною і світлодіодною індикацією, які надійно сховані в компактному повністю металевому корпусі.
 
Замок фіксується на гальмівному диску замиканням 13-мм сталевого болта за допомогою циліндра ABUS X-Plus – одного із найнадійніших на ринку.
 
Завдяки 3D-датчику, який реагує на будь-яку зміну положення мотоцикла, ви ніколи не забудете замок 8077 Granit Detecto X-Plus на гальмівному диску і не пошкодите мотоцикл.
 
Інтелектуальна електронна система автоматично вмикає сигналізацію при установці замка на гальмівний диск. Коли ви знімаєте замок з мотоцикла, сигналізація автоматично відключається. Це гарантує максимальну економію енергії батарейок.
 
Про необхідність замінити елементи живлення повідомляють світлодіодна індикація та звуковий сигнал.  В режимі увімкнутої сигналізації світлодіодний індикатор щокілька секунд блимає червоним кольором. 
 
Спеціальний ланцюг має велику круглу ланку на одному з кінців, крізь яку протягується інший кінець. Вільний кінець ланцюга має спеціальну форму для одягання на замикаючий болт замка 8077. Така конструкція дозволяє більш ефективно використовувати довжину ланцюга. Замок можна одягнути на гальмівний диск разом із прикріпленим ланцюгом.  
 
Ланцюг виготовлений зі спеціально загартованої сталі. 12-мм ланки ланцюга мають квадратний перетин, що гарантує кращий опір при перекушуванні чи пилянні порівняно зі звичайним "круглим" ланцюгом.
 
Для довговічності метал ланцюга оброблений високоефективним антикорозійним покриттям. Щоб уникнути пошкоджень лако-фарбового покриття мотоцикла, ланцюг покритий захисним чохлом із міцної тканини. 
 
Навіть у випадку якщо ви втратите обидва ключі від замка, завдяки номерній картці циліндра ABUS X-Plus можна замовити виготовлення дублікату на заводі ABUS всього лишень вказавши індивідуальний номер циліндра, вибитий на картці.  
 
MADE IN GERMANY
 
В комплекті:
  • Ланцюг ABUS 12KS120 Loop
  • Замок ABUS 8077 Granit Detecto X-Plus
  • Два ключі ABUS X-Plus (один – із міні-ліхтариком) 
  • Номерна картка ABUS X-Plus для замовлення дублікатів ключа
  • Сумка-чохол для транспортування замка (під сидінням чи в кофрі мотоцикла)
  • Дві батарейки типу AAA (всередині замка)
  • Інструкція з використання (в тому числі, рос. мовою)

MADE IN GERMANY

Цей замок можна замовити з опцією «різні замки, один ключ»

Сертифікати та відзнаки:

ABUS Рівень захисту 19 Сертифікат SBSC, ШвеціяСертифікат SSF, Норвегія Сертифікат Norges Forsikringsforbund, Норвегія Сертифікат Dansk Varefakta Naevn, Данія  Сертифікат Vahinkovakuutusyhtioiden Hyvaksyma, Фінляндія Сертифікат ANWB, RAI, TNO, Нідерланди Відзнака Sold Secure Gold, Великобританія Сертифікат VdS, Німеччина Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина  

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Категорія товару Мотозамки
Тип ланцюга Петля
Рівень захисту 19
Застосовані технології
Технологія GRANIT Так
Комплектація
Ключ, шт 2 шт., один – із підсвіткою
Номерна картка ключа Так
Циліндр замка
Тип циліндра ABUS X-Plus
Номерна картка Так
Замикання без ключа Ні
Захист від бруду Ні
Дозамовлення дублікатів Так
Сигналізація
Тип датчика 3D-позиціонування
Сирена, дБ 100
LED-індикатор Так
Тип батарейки ААА (2 шт)
Використання без сигналізації Ні
Габарити
Вага, г 4835
Довжина, см 120
Товщина, мм 12
Гарантія
Зроблено в Німеччині Так
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 8878 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS