ABUS 388 Nemo Evo

Артикул: 517143

Надійний замок для замикання навісних моторів (<25 к.с.) на човнах. Просто монтується майже на всі популярні мотори з мінімальною модифікацією човна. Не потребує наскрізьного просверлювання, достатньо висверлити кількаміліметрове заглиблення в корпусі.

Замок захищений від силових атак міцним корпусом із загартованої сталі. Циліндр ABUS Plus (фінського типу) – один із найнадійніших і забезпечує високий рівень захисту від інтелектуальних атак. Конструкція продумана таким чином, що ключ можна вийняти, тільки якщо замок закрився 100% надійно.

Замок виготовлений із корозостійких матеріалів і протестований на багаторічну експлуатацію в агресивному водно-сольовому середовищі при низьких температурах. Всі необхідні болти та змазка входять у комплект.

В наборі ви отримаєте два ключі та картку із номером циліндра, яка дозволяє замовити дублікат ключа навіть при втраті обидвох екземплярів. Також ви можете замовити кілька замків із системою "один ключ".

 

MADE IN GERMANY

Цей замок можна замовити з опцією «різні замки, один ключ»

Сертифікати та відзнаки:

Сертифікат SSF, Швеція Сертифікат Norges Forsikringsforbund, Норвегія Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина 

 

Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 5319 грн

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS