ABUS 147 TSA

Артикул: 530937

Навісний кодовий замок ABUS Padlock 147TSA

Замок ABUS Padlock 147TSA ідеально підходить для використання на валізах, сумках та рюкзаках, що здаються у багаж – особливо для тих мандрівників, хто збирається подорожувати Америкою.

Абревіатура TSA у назві моделі замка розшифровується як Transportation Security Administration (Адміністрація Транспортної Безпеки) – агенція міністерства внутрішньої безпеки США, яка відповідає за безпеку пасажирів. Офіцери Адміністрації мають спеціальний доступ до замків із маркуванням TSA та можуть відкривати їх особливим ключем, не пошкоджуючи замок. Це дуже зручно для пасажирів, адже службовці мають право за потреби зламати замок не обладнаний таким доступом, не питаючись дозволу у власника багажу.  Модель ABUS Padlock 147TSA має червоний індикатор, видимий на дужці, який покаже, чи відкривав хтось замок ключем TSA. Обнулити показник індикатора можна повертаючи дужку на 360°.

Завдяки невеликому розміру та легкості (32 грами), замок не вплине на вагу вашого багажу. Корпус замка ABUS Padlock 147TSA виготовлений із алюмінію з анодованим покриттям, яке захищає матеріал від корозії; його розмір – 33 х 60 х 14 мм. Дужка замка діаметром 3 мм зроблена з загартованої сталі.

Замок працює без ключа; він фіксується та відкривається комбінацією з 3х цифр, яку встановлюєте ви самі. Це дуже зручно у більшості випадків, адже ви можете не перейматись, що забудете ключ вдома або загубите його.  Змінити установлений код доступу дуже легко: для цього треба відкрити замок, повернути дужку на 90⁰, вдавити її в корпус та виставити на коліщатах з цифрами бажану комбінацію.

 За шкалою надійності ABUS замок Padlock 147TSA має 2-й рівень безпеки з 10-ти – цього цілком достатньо для захисту об’єктів із низькою ймовірністю викрадення.

Індивідуально регулюється числовий код

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 2
Циліндр замка
Тип циліндра 3-цифровий кодовий
Габарити
Вага, г 28 г
Ширина дужки, мм 13 мм
Висота дужки, мм 20 мм
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 457 грн

ВИГОТОВЛЕНО В НІМЕЧЧИНІ

безкомпромісна якість

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS