ABUS 180IB/50 HB63 Combination

Артикул: 266072

Розроблений спеціально для суворих погодних умов, замок ABUS 180IB/50 HB63 Combination якнайкраще підійде для використання на відкритому повітрі, в тому числі й на човнах або у прибережних районах та портах. За розміром та міцністю ця модель чудово підійде щоби замкнути ворота або дверцята – від огорожі, дому, підвалу, вантажівки або човна.

Усі зовнішні та внутрішні елементи замка ABUS 180IB/50 HB63 Combination виготовлені з антикорозійних матеріалів. Його корпус зроблений з латуні – дуже популярного матеріалу для навісних замків, особливо зовнішнього застосування, адже він ніколи не іржавіє. Розміри корпусу 53 х 113 х 25 мм.

Дужка замка діаметром 8 мм виготовлена з неіржавної сталі та надійно зафіксована з обох боків. Особливістю цієї моделі є порівняно велика висота дужки (63 мм), що значно розширює можливості використання замка. Надзвичайно точний замикаючий механізм має інтегрований захист проти маніпуляцій. Вага замка становить 300 г.

Замок працює без ключа; він фіксується та відкривається комбінацією з 4х цифр яку обираєте ви самі. Це дуже зручно для переважної більшості випадків, адже ви можете не перейматись, що забудете ключ вдома або загубите його. Для того, щоб змінити встановлений код вам знадобиться спеціальний ключ, який ви отримаєте у комплекті із замком. Його треба встромити в отвір на корпусі відкритого замка та повернути на 90⁰, після чого можна встановити нову комбінацію на коліщатах з цифрами. Коли ви дістанете спец-ключ з отвору, нова комбінація буде активована.

За шкалою надійності ABUS замок 180IB/50 HB63 Combination має 5-й рівень безпеки з 10-ти – цього цілком достатньо для захисту об’єктів із середньою ймовірністю викрадення.

Гарантія виробника – 2 роки.

Made in Germany

Налаштування індивідуального коду Обойма замикається з двох сторін Нержавіючий

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 5
Циліндр замка
Замикання без ключа 4-ох цифровий кодовий замок
Габарити
Вага, г 300 г
Глибина прорізу, мм 25х63
Товщина дужки, мм 8 мм
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: Розпродано
  • Цiна: 1424 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS