ABUS 24 Diskus

Артикул: 011078

Завдяки оригінальному дизайну, замки серії Diskus® мають значну перевагу над іншими навісними замками свого класу.  Особливістю серії є дискова форма, яка сама по собі на 360° захищає замок від більшості звичайних способів вандалізму із застосуванням грубої сили.Крім того, зовсім маленький зазор між корпусом та дужкою, надійно закріпленою з обох боків,  не дозволить виломити останню силоміць.Матеріал усіх деталей замка ABUS Diskus® 24 – це високоякісна загартована сталь з високими антикорозійними властивостями. Елементи замка поєднані між собою за допомогою патентованої технології глибокого зварювання, що гарантує надзвичайну міцність усієї конструкції – модель успішно пройшла тестування на протидію пилі, болторізу та молотку. Вбудований парацентричний паз для ключа захищає замок від використання відмичок.

 

Замок  має 8-й рівень безпеки з 10-ти за шкалою надійності ABUS, а отже він цілком підійде для захисту цінних об’єктів із високим ризиком викрадення - в тому числі і тих, що знаходяться на відкритому повітрі чи у прибережних районах та портах. Замок наявний у трьох розмірах: це дозволить вам вибрати саме ту модель, що ідеально підійде для вашого конкретного випадку.

 Для максимальної надійності, виробник рекомендує використовувати замок ABUS Diskus® 24IB разом із засувом ABUS Hasp 140.

  • Made in Germany

German development and production New locks can be made according to a sample key Shackle locked on both sides Paracentric keyway: resists professional picking by special key profile Bolt cutter attack resistant Saw attack resistant Hammer & impact attack resistant Rust-free: all elements of the lock are made from non-corrosive materials

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 8
Циліндр замка
Тип циліндра Англійський односторонній
Замикання без ключа Ні
Габарити
Вага, г 325 г
Глибина прорізу, мм 20х17
Товщина дужки, мм 10 мм
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 1398 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS