ABUS 24IB Diskus

Артикул: 350443

Завдяки оригінальному дизайну, замки серії Diskus® мають значну перевагу над іншими навісними замками свого класу.  Особливістю серії є дискова форма, яка сама по собі на 360° захищає замок від більшості звичайних способів вандалізму із застосуванням грубої сили.  Крім того, зовсім маленький зазор між корпусом та дужкою, надійно закріпленою з обох боків,  не дозволить виломити останню силоміць.

Усі товари лінійки IB виготовлено у відповідності до політики безвідходного виробництва. Матеріал усіх деталей замка ABUS Diskus® 24IB – це високоякісна загартована сталь з високими антикорозійними властивостями. Елементи замка поєднані між собою за допомогою патентованої технології глибокого зварювання, що гарантує надзвичайну міцність усієї конструкції – модель успішно пройшла тестування на протидію пилі, болторізу та молотку. Вбудований парацентричний паз для ключа захищає замок від використання відмичок.

 За бажанням, замок ABUS Diskus® 24IB можна модернізувати циліндром ABUS Plus, який має дуже високий рівень захисту проти інтелектуальних атак та дозволяє опцію «різні замки, один ключ». Отвір циліндра обладнаний спеціальним захистом від попадання бруду та води.

 Замок  має 7-й рівень безпеки з 10-ти за шкалою надійності ABUS, а отже він цілком підійде для захисту цінних об’єктів із високим ризиком викрадення - в тому числі і тих, що знаходяться на відкритому повітрі чи у прибережних районах та портах. Замок наявний у трьох розмірах: це дозволить вам вибрати саме ту модель, що ідеально підійде для вашого конкретного випадку.

Виготовлено в Німеччині


German development and production New locks can be made according to a sample key Shackle locked on both sides Paracentric keyway: resists professional picking by special key profile Bolt cutter attack resistant Saw attack resistant Hammer & impact attack resistant
Rust-free: all elements of the lock are made from non-corrosive materials

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 7
Циліндр замка
Тип циліндра Англійський односторонній
Замикання без ключа Ні
Габарити
Вага, г 220 г
Глибина прорізу, мм 17x13
Товщина дужки, мм 8 мм
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 888 грн

Доступні опції

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS