ABUS 37/55 Granit

Артикул: 321702

Навісний замок  37/55 GRANIT™ підійде для захисту великих цінних об’єктів із високим ризиком викрадення. Особливістю замка є максимальний рівень його надійності.  За шкалою надійності ABUS, він має 10-й (найвищій) рівень безпеки з 10-ти. Крім того, усі навісні замки серії GRANIT™ отримали сертифікат SBSC – знак відповідності найвищим стандартам надійності та якості від провідної тестової лабораторії, розташованої у Швеції.

Дисковий циліндр замка ABUS Plus – це складний механізм, що забезпечує максимальний рівень захисту проти інтелектуальних атак; конструкція циліндру підтримує 250.000 варіантів ключа. 11-міліметрова дужка замка фіксується системою з двох металевих кульок – вони надійно тримають дужку з обох боків. У комплекті із замком наявні два ключі, один з яких має LED-підсвітку. Новий ключ до замка можна виготовити за індивідуальним замовленням на заводі в Німеччині – виробник ідентифікує його за унікальним номером картки, яку ви отримаєте разом із замком.

Матеріал замка Padlock GRANIT™ - це загартована сталь, вкрита спеціальним високотехнологічним антикорозійним покриттям, що дозволяє використовувати його у будь-яких погодних умовах.  63-мм корпус замка оброблений спеціальним чорним покриттям Black Granit™, що дає додатковий захист проти корозії. Завдяки цьому замок добре пристосований для зовнішнього використання.  

За потреби, замок можна комбінувати із 

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 10
Циліндр замка
Тип ключа ABUS Plus без підсвітки, ABUS Plus з підсвіткою
Тип циліндра ABUS Plus
Замикання без ключа Ні
Дозамовлення дублікатів Так
Габарити
Вага, г 445 г
Глибина прорізу, мм 27.5x26
Товщина дужки, мм 11
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: Розпродано
  • Цiна: 3798 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS