ABUS 37/55 S&S GRANIT™

Артикул: 324413

Навісний замок Padlock GRANIT™ сконструювали спеціально для захисту великих цінних об’єктів із високим ризиком викрадення. Особливістю замка є максимальний рівень його надійності. Поширеною практикою у сучасному страхуванні цінного майна є вимога використання саме такої моделі – настільки бездоганним є цей замок. За шкалою надійності ABUS, він має 10-й (найвищій) рівень безпеки з 10-ти. Крім того, навісний замок Padlock GRANIT™ отримав сертифікат SBSC – знак відповідності найвищим стандартам надійності та якості від провідної тестової лабораторії, розташованої у Швеції.

Дисковий циліндр замка ABUS Plus – це складний механізм, що забезпечує максимальний рівень захисту проти інтелектуальних атак; конструкція циліндру підтримує 250.000 варіантів ключа. 11-міліметрова дужка замка фіксується системою з двох металевих кульок – вони надійно тримають дужку з обох боків. У комплекті із замком наявні два ключі, один з яких має LED-підсвітку. Новий ключ до замка можна виготовити за індивідуальним замовленням на заводі в Німеччині – виробник ідентифікує його за унікальним номером картки, яку ви отримаєте разом із замком.

Матеріал замка Padlock GRANIT™ - це загартована сталь, вкрита спеціальним високотехнологічним антикорозійним покриттям, що дозволяє використовувати його у будь-яких погодних умовах. Захисний кожух замка має яскравий «сигнальний» колір; його розміри складають 63х27.5х26 мм. За потреби, замок можна комбінувати із міцним гартованим ланцюгом ABUS потрібної довжини.

І нарешті, приємний сюрприз: навісний замок Padlock GRANIT™ можна замовити індивідуально до ключа. Якщо ви вже користуєтеся системою ABUS Plus, виробник підбере для вас новий замок, який підійде до вашого ключа. Таким чином, вам не треба буде тягати за собою велику зв’язку ключів, адже система ABUS Plus дозволяє «синхронізацію» аксесуарів безпеки.

Гарантія виробника – 2 роки.

Made in Germany

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 10
Циліндр замка
Тип ключа ABUS Plus без підсвітки, ABUS Plus з підсвіткою
Тип циліндра ABUS Plus
Замикання без ключа Ні
Дозамовлення дублікатів Так
Габарити
Вага, г 500 г
Глибина прорізу, мм 27.5x26
Товщина дужки, мм 11 мм
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 3998 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS