ABUS 37RK/80 GRANIT™

Артикул: 431210

Лінія навісних замків Granit™ є визнаним світовим лідером у сфері безпеки власності. Усі моделі цієї лінійки отримали сертифікат SBSC – знак відповідності найвищим стандартам надійності та якості від провідної тестової лабораторії, розташованої у Швеції.

Відповідно до високих стандартів, усі елементи моделі ABUS 37RK/80 GRANIT™ виготовлені з високоякісної загартованої сталі. 80-мм корпус замка оброблений спеціальним чорним покриттям Black Granit™, що дає додатковий захист проти корозії. Завдяки цьому замок добре пристосований для зовнішнього використання. Його 14-мм дужка надійно фіксується з обох боків – за потреби її можна повністю вийняти з корпусу. Замок має додатковий антивандальний захист: на випробувальних тестах він показав чудові здатності протидіяти пилянню, сверлінню та заморожуванню. Він надзвичайно міцний, адже здатен витримати більше 8 тонн навантаження.

Модель ABUS 37RK/80 GRANIT™ також показала високу здатність протистояти інтелектуальним атакам – завдяки використанню дискового циліндру ABUS Plus, конструкція якого підтримує 250 000 варіантів ключа. У комплекті із замком ви отримаєте картку (за унікальним номером якої можна замовити у виробника новий ключ), а також два готові ключі, один з яких має LED-підсвітку – це дозволить вам зручно користуватись замком навіть у повній темряві. Крім того, система ABUS Plus підтримує опцію «два замки, один ключ» – ви можете «синхронізувати» замок ABUS 37RK/80 GRANIT™ із іншими аксесуарами безпеки, що використовують цю систему.

Розміри моделі ABUS 37RK/80 GRANIT™становлять 79 х 94 х 39 мм, вага складає 1050 г. За дуже жорсткими європейськими нормами СEN, замок має 5-й рівень захисту з 6-ти. Це дозволяє рекомендувати його для захисту особливо цінних об’єктів із надзвичайно високим ризиком викрадення чи вторгнення. Не дивно, що провідні страхові компанії світу вимагають від клієнтів використання саме цієї моделі. Для додаткової надійності, виробник рекомендує використовувати замок ABUS 37RK/80 GRANIT™ разом із чотиригранним чи шестигранним ланцюгом ABUS.

Особливість цього замка – можливість перекодування циліндра.

Гарантія виробника – 2 роки.

Made in Germany

 

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 10
Циліндр замка
Тип ключа ABUS Plus без підсвітки, ABUS Plus з підсвіткою
Тип циліндра ABUS Plus
Замикання без ключа Ні
Дозамовлення дублікатів Так
Габарити
Вага, г 1050 г
Глибина прорізу, мм 22x22
Товщина дужки, мм 14 мм
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 5278 грн

ВИГОТОВЛЕНО В НІМЕЧЧИНІ

безкомпромісна якість

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS