ABUS 70

Артикул: 231445

Якщо ви шукаєте надійний замок для зовнішнього використання в суворих умовах, найкращим вибором буде модель ABUS 70. Цей замок було розроблено спеціально для захисту власності у прибережних районах та портах, зокрема – на човнах або яхтах.

Особливістю моделі ABUS 70 є її повна герметичність. Корпус замка зроблений з латуні, тому не боїться корозії, і додатково має дренажні насічки для захисту від води та бруду. Окрім цього, замок вкритий протиударним полімерним покриттям, яке захищає його від механічних ушкоджень.

8-мм дужка замка виготовлена з високоякісної загартованої сталі; вона вкрита тим самим покриттям, що й корпус. Дужка надійно закріплена з обох боків, що надає додатковий захист проти застосування грубої сили.

Внутрішні елементи замка ABUS 70 також мають високі антикорозійні властивості, а крім того, демонструють непоганий рівень спротиву інтелектуальним атакам. Штифтовий циліндр устаткований парацентричним пазом, який захищає замок від маніпуляцій із відмичками. Отвір для ключа надійно закривається спеціальною заглушкою, що робить замок повністю герметичним; заглушка вбудована у корпус, тому ви ніколи її не загубите.

Зручною особливістю є можливість закривати замок без ключа, простим натиском дужки; ключ знадобиться вам лише для того, щоб відкрити замок. У комплекті із моделлю ABUS 70 ви отримаєте два ключі. Крім того, модель підтримує фірмову опцію ABUS «два замки, один ключ».

Замок наявний у двох розмірах (45 та 50 мм), його вага не перевищує 240 г; також є варіант із великою дужкою довжиною у 63 мм. За шкалою ABUS Security Level ця модель має 5-й (для 45 мм) та 6-й (для 50 мм) рівень безпеки з 10-ти, що робить її цілком пристосованою для захисту об’єктів середньої цінової категорії з невисоким ризиком викрадення. Рекомендуємо використовувати цей замок разом із гартованими ланцюгами ABUS, наприклад 8KS110.

Гарантія виробника – 2 роки.

Made in Germany

 

 

Keyed alike padlocks: can be opened by single key Shackle locked on both sides Paracentric keyway: resists professional picking by special key profile Rust-free: all elements of the lock are made from non-corrosive materials

 

Дiзнатись детальнiше...
Циліндр замка
Тип циліндра Англійський односторонній
Замикання без ключа Так
Габарити
Вага, г 70/45 - 190 г
Глибина прорізу, мм розмір - BxC 70/45 - 20x25мм
Товщина дужки, мм товщина - D 70/45 - 8 мм
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: Розпродано
  • Цiна: 1000 грн

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS