ABUS 70AL

Артикул: 500459

Серія алюмінієвих замків ABUS підходить для різних сфер застосування. Ці замки не піддаються впливу магнітів; вони зручні, легкі, але водночас цілком надійні. Модель ABUS 70AL має 5-й рівень безпеки з 10-ти за шкалою ABUS Security Level, що робить її цілком пристосованою для захисту об’єктів середньої цінової категорії з невисоким ризиком викрадення. При такому солідному рівні надійності, замок важить усього 163 г.

 

Корпус замка виготовлений з твердого алюмінію та вкритий спеціальним протиударним покриттям – воно захищає корпус замка від механічних ушкоджень, а також має дренажні насічки для додаткового захисту від води та бруду. Таким самим покриттям захищена і 8-мм дужка замка, зроблена з високоякісної загартованої сталі; вона надійно закріплена з обох боків, що надає додатковий антивандальний захист.

 

Усі внутрішні елементи замка ABUS 70AL виготовлені з антикорозійних матеріалів. Штифтовий циліндр замка перекритий парацентричним пазом, який захищає його від маніпуляцій із відмичками. В цілому, замок демонструє високий рівень спротиву інтелектуальним атакам. Отвір для ключа надійно закривається спеціальною заглушкою, вбудованою в корпус, що робить замок повністю герметичним. Цією моделлю дуже зручно оперувати, адже вона закривається без ключа, простим натиском дужки.  У комплекті із замком ABUS 70AL ви отримаєте два ключі. Крім того, ця модель підтримує фірмову опцію ABUS «два замки, один ключ».

 

Модель наявна у чотирьох кольорах, що різняться за функціональним використанням. «Рятувальний помаранчевий» застосовують для привернення уваги, «сигнальний жовтий» використовують здебільшого на будівельних майданчиках, «механічний срібний» найкраще підходить для використання довкола машин та будинків, а «вуличний зелений» ненав’язливо виглядає на фоні дерев та кущів. Приємною деталлю для любителів природи буде той факт, що замок ABUS 70AL відноситься до категорії «еко-френдлі», адже його виготовлено за технологією безвідходного виробництва.

 

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Рівень захисту 5
Циліндр замка
Тип циліндра Англійський односторонній
Замикання без ключа так
Габарити
Вага, г 165г
Розміри 49мм/28мм/73мм
Товщина дужки, мм 8мм
Ширина дужки, мм 20мм
Висота дужки, мм 24мм
Дiзнатись детальнiше...
  • Цiна: 520 грн

Доступні опції

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

від 1000 грн

ПОВЕРНЕННЯ БЕЗ ЗАЙВИХ ПИТАНЬ

протягом 30 днів після покупки

ГАРАНТІЯ 2 РОКИ

на всі товари ABUS