ABUS 58/12KS120

Артикул: 328701

Масивний ланцюг забезпечує високий рівень захисту для будь-якої двоколісної техніки – 19 із 20 за шкалою ABUS Level System. Виготовлений зі спеціальної загартованої сталі товщиною 12 мм, ланцюг в перетині має квадратну форму, що гарантує кращий опір при перекушуванні чи пилянні порівняно зі звичайним “круглим” ланцюгом. Дужка замка ще товстіша і має 16 мм в діаметрі (18 мм, якщо враховувати захисне полімерне покриття).

Ланцюг сконструйований для використання у вигляді петлі — один із кінців протягується крізь велику круглу ланку на протилежному боці. Така конструкція дозволяє більш ефективно використовувати довжину ланцюга. Ланцюг фіксується довкола стовпа чи іншого нерухомого об'єкта, після чого замок одягається на вільний кінець і замикається на гальмівному диску разом із прикріпленим ланцюгом.  

Замок теж виготовлений зі спеціальної загартованої сталі і може використовуватись самостійно, без ланцюга, в якості блокіратора на гальмівний диск або для замикання гаража. Завдяки великій дужці замок можна пристібати до елементів рами мотоцикла, що значно безпечніше, аніж використання колеса. Також цей ланцюг із великим замком чудово підходить до замикання квадроциклів (за колісну вісь), снігоходів та іншої техніки.

Із циліндром ABUS X-Plus ви можете бути впевнені у захисті від інтелектуальних атак (підбору ключів). Отвір циліндра закривається для захисту від попадання бруду.

Ланцюг та металеві елементи замка вкриті високоефективним антикорозійним покриттям, яке оберігатиме ланцюг від руйнівного впливу вологи протягом багатьох років, навіть якщо ви живете на березі моря. Щоб уникнути пошкоджень лако-фарбового покриття мотоцикла, ланцюг покритий захисним чохлом із міцної тканини, а корпус замка — приємним на дотик пластиком. 

У випадку, якщо ви втратите ключ від замка, завдяки номерній картці циліндра ABUS X-Plus можна замовити виготовлення дублікату на заводі ABUS всього лишень вказавши індивідуальний номер циліндра, вибитий на картці.  

Транспортування

  • Порівняно із тросами, ланцюг компактно складається і займає менше місця
  • При використанні в одному й тому ж місці, наприклад, біля офісу, зручно зберігати ланцюг прямо на стовпі чи огорожі
  • Для зберігання та транспортування у кофрі мотоцикла чи скутера можна використовувати сумку ABUS ST1010

В комплекті:

  • Ланцюг ABUS 12KS120 Loop
  • Замок ABUS 58 Granit X-Plus 
  • Два ключі ABUS X-Plus (один – із міні-ліхтариком) 
  • Номерна картка ABUS X-Plus для замовлення дублікатів ключа

 

MADE IN GERMANY

Цей замок можна замовити з опцією «різні замки, один ключ»

Сертифікати та відзнаки:

ABUS Рівень захисту 19  Сертифікат ANWB, RAI, TNO, НідерландиСертифікат Thatcham Vehicle Security, Великобританія  Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина 

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Тип ланцюга Петля
Рівень захисту 19
Застосовані технології
Технологія GRANIT Так
Комплектація
Ключ, шт 2 шт. (один – із міні-ліхтариком)
Циліндр замка
Тип циліндра ABUS XPlus
Номерна картка Так
Замикання без ключа Ні
Захист від бруду Так
Дозамовлення дублікатів Так
Габарити
Вага, г 4500
Товщина, мм 12
Товщина дужки, мм 16
Ширина дужки, мм 84
Висота дужки, мм 100
Гарантія
Зроблено в Німеччині Так
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 6836 грн

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%