ABUS 67 Granit Power XS/120 Loop

Артикул: 597152

Масивний ланцюг забезпечує високий рівень захисту для будь-якої двоколісної техніки – 15 або 16 (10 чи 12 мм товщина ланцюга) із 20 за шкалою ABUS Level System. Виготовлений зі спеціальної загартованої сталі товщиною 10 або 12 мм, ланцюг в перетині має квадратну форму, що гарантує кращий опір при перекушуванні чи пилянні порівняно зі звичайним “круглим” ланцюгом. 

Ланцюг сконструйований для використання у вигляді петлі — один із кінців протягується крізь велику круглу ланку на протилежному боці. Така конструкція дозволяє більш ефективно використовувати довжину ланцюга. Ланцюг фіксується довкола стовпа чи іншого нерухомого об'єкта, після чого замок одягається на вільний кінець і замикається на гальмівному диску разом із прикріпленим ланцюгом.  

Замок теж виготовлений зі спеціальної загартованої сталі і може використовуватись самостійно, без ланцюга, в якості блокіратора на гальмівний диск. Із циліндром ABUS X-Plus ви можете бути впевнені у захисті від інтелектуальних атак (підбору ключів). Отвір циліндра закривається для захисту від попадання бруду.

Компактні розміри замка дозволяють зберігати його навіть в тих мотоциклах, у яких під сиіднням зовсім мало місця. Трос-нагадування входить в комплект і допоможе не забути замок на гальмівному диску в момент старту.

Ланцюг та металеві елементи замка вкриті високоефективним антикорозійним покриттям, яке оберігатиме ланцюг від руйнівного впливу вологи протягом багатьох років, навіть якщо ви живете на березі моря. Щоб уникнути пошкоджень лако-фарбового покриття мотоцикла, ланцюг покритий захисним чохлом із міцної тканини, а корпус замка — приємним на дотик пластиком. 

У випадку, якщо ви втратите ключ від замка, завдяки номерній картці циліндра ABUS X-Plus можна замовити виготовлення дублікату на заводі ABUS всього лишень вказавши індивідуальний номер циліндра, вибитий на картці.  

Транспортування

  • Порівняно із тросами, ланцюг компактно складається і займає менше місця
  • При використанні в одному й тому ж місці, наприклад, біля офісу, зручно зберігати ланцюг прямо на стовпі чи огорожі
  • Для зберігання та транспортування у кофрі мотоцикла чи скутера можна використовувати сумку ABUS ST1010

В комплекті:

  • Ланцюг ABUS 12KS120 Loop чи 10KS120Loop
  • Замок ABUS 67 XS Granit Power 
  • Два ключі ABUS X-Plus (один – із міні-ліхтариком) 
  • Номерна картка ABUS X-Plus для замовлення дублікатів ключа

 

MADE IN GERMANY

Цей замок можна замовити з опцією «різні замки, один ключ»

Сертифікати та відзнаки:

ABUS Рівень захисту 16 Сертифікат SBSC, Швеція  Сертифікат SSF, Норвегія  Сертифікат ANWB, RAI, TNO, Нідерланди Протестовано заморожуючим спреєм в лабораторії ABUS, Німеччина  

Дiзнатись детальнiше...
Загальні
Тип ланцюга Петля
Рівень захисту 16
Застосовані технології
Технологія GRANIT Так
Комплектація
Ключ, шт 2 шт., один – із підсвіткою
Номерна картка ключа Так
Циліндр замка
Тип циліндра ABUS XPlus
Номерна картка Так
Замикання без ключа Ні
Захист від бруду Так
Дозамовлення дублікатів Так
Габарити
Вага, г 4480
Довжина, см 120
Товщина, мм 12
Товщина дужки, мм 17
Гарантія
Зроблено в Німеччині Так
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Цiна: 4785 грн

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%