Історія компанії ABUS

Коли Аугуст Бремікер із синами (August Bremicker und Söhne — ABUS) починали власну справу із виробництва навісних замків у далекому 1924 році, вони і уявити не могли, що коли-небудь їхня продукція буде відома у всьому світі. Бізнес, який почався в підвалі сімейного будинку, сьогодні розвинувся до масштабів міжнародної компанії, представленої на глобальному ринку. 

Проте деякі речі залишаються незмінними – це досі сімейний бізнес, яким управляє вже четверте покоління. І досі основний принцип ABUS – "Безпека, побудована на якості". Протягом більш ніж 85 років продукція ABUS виготовляється на заводах в Німеччині. Сьогодні нові підприємства компанії відкриваються також і в Азіатському регіоні, а загальна кількість працівників становить більше 2000 осіб.

Протягом усього періоду існування компанія ABUS була лідером інновацій. І з 1958 року замки найвищої якості доступні також і для велосипедистів. В 1971 АБУС вперше на ринку представила U-подібний замок, який з часом став одним із найпопулярніших видів захисту для двоколісного транспорту і досі вважається найнадійнішим видом замків. З 1993 року напрямок Mobile Security, який займається вело- та мотопродукцією АБУС виділений в окремий підрозділ компанії.

В 1996 році ABUS увійшов до книги "German Standards – Brands of the Century" ("Німецькі стандарти – бренди століття"). А недавні дослідження показали, що ABUS – найбільш впізнаваний бренд у Європі в сфері домашнього захисту та замків для двоколісного транспорту (дослідження GfK та TNS в 2007 р., TNS у 2013) 

 

 

Нагороди та відзнаки

 • Продукція ABUS регулярно отримує престижні нагороду (Red Dot Design Award, Good Design) за інноваційні та передові розробки. Серед нагороджених продуктів – мотозамки на гальмівний диск із сигналізацією серії 7000 Detecto RS1, ABUS Bordo 6000, велошоломи Urbanaut та Urban-I, велосумки серії Lyria.
 • Також велопродукція ABUS отримала чимало відзнак головної європейської виставки Eurobike. В 2013 році золоту медаль отримав перший в світі велошолом із вбудованими окулярами ABUS In-Vizz 
 • За результатами опитування крупного європейського мотожурнала MOTORRAD серед своїх читачів компанія ABUS неодноразово була визнана найкращою в області протиугонних систем.
 • Авторитетний тестовий інститут Німеччини (test.de) відзначає U-замки, ланцюги та складані замки ABUS як найбільш надійний захист для велосипеда 

Цифри і факти

 • Більше 70% мотоциклістів в Німеччині використовують протиугонки ABUS.
 • Всього в асортименті ABUS більше 20 000 різновидів виробів, серед них більше 1000 найменувань замків для двоколісного транспорту.
 • Протиугонні системи компанії пройшли атестацію однією з найбільш суворих тестових лабораторій у Німеччині - VdS Schadenverhütung.
 • Продукція ABUS представлена ​​в 170 країнах світу.
 • На всіх підприємствах компанії працює більше 2000 осіб
 • Німецька асоціація German Standards нагородила ABUS званням The Brand Of The Century (дослівно – «Бренд століття»).
 • Високотехнологічним рішенням ABUS довіряють найвідповідальніші об’єкти у всьому світі, зокрема, семизірковий готель Budj Al-Arab в Дубаї та оновлений стадіон Уемблі в Лондоні