ABUS YOUN-I MIPS

Дитячий велошолом ABUS YOUN-I MIPS

 Для усіх батьків маленьких байкерів обов’язковим має бути правило: купив дитині велосипед – купи й велошолом. Важливими вимогами для дитячого шолома є комфорт (адже малюк не стане миритися із незручним аксесуаром) та високий рівень безпеки.

 Особливістю найновішої моделі 2017 року ABUS YOUN-I MIPS є її надзвичайна надійність. У цьому шоломі застосована революційна технологія MIPS (Multi-directional Impact Protection System: багатонаправлена система захисту від ударів) – вона гарантує безпеку від ударів, спрямованих під кутом чи по дотичній до шолома. Модель зібрана за принципом In-Mould: жорстка зовнішня оболонка шолома з’єднана із антишоковим шаром EPS без клею, за допомогою температури. Завдяки спеціальній формі шолома, скроні та шия дитини будуть максимально захищені. Крім того, аксесуар має видовжений козирок, що надійно убезпечить обличчя малюка.

 Дві опції шолома гарантують вашій дитині високий рівень пасивної безпеки. По-перше, це об’ємні інтегровані рефлектори, що привертають увагу водіїв. По-друге, це великий червоний LED-ліхтар трикутної форми, який видно в радіусі 180° позаду дитини.  Саме завдяки цим особливостям модель отримала офіційне схвалення від Транспортної патрульної служби Німеччини.

 Модель ABUS YOUN-I MIPS не лише надзвичайно безпечна, але й неймовірно комфортна – дитина майже не відчуватиме її на голові. Зручну посадку забезпечує точна система регулювання Zoom Evo Kid, обладнана зручним коліщатком. Регулювання здійснюється за допомогою цільного внутрішнього обруча з міцного та гнучкого пластика, що підлаштовується під індивідуальну анатомію малюка. Модель також має м’які вкладки на внутрішню поверхню шолому, які легко знімаються для прання. Ремінці кріплення та застібка під підборіддя устатковані зручними слайдерами; вони приємні на дотик та ніколи не натиратимуть ніжну дитячу шкіру.

 Ваш малюк ніколи не перегріється у шоломі ABUS YOUN-I MIPS – завдяки ефективній системі вентиляції. Прохолодне повітря потрапляє під шолом через 5 великих вхідних отворів; проходячи по вентиляційним каналам, повітря охолоджує голову та виходить через 12 отворів у потиличній частині. Передні отвори захищені від потрапляння випадкових комах щільною антимоскітною сіткою.

 Модель ABUS YOUN-I MIPS наявна у двох розмірах та підійде як малюкам, так і підліткам. Ваша дитина зможе обрати один з трьох яскравих варіантів цього шолома. Додатково до аксесуара наявні чорна зимова підкладка-шапочка з м’якого фліса та чохол від дощу у двох дизайнах – для дівчаток та хлопчиків.

Загальні
Технологія In-mold
Вентиляція 17 вентиляційних отворів
Система фіксації Zoom Evo Kid
Додатково Вбудована сітка від комах
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Опціонально
Світловідбивачі Вбудовані
Застібка "Швидка"
Габарити
Вага 245/265 г (S/M)
  • Цiна: 2358 грн

Доступні опції