ABUS HYBAN Centium

Шолом новий, у використанні не був.  Відсутня упаковка. Розмір L(58-63 см).

Ювілейна версія шолома Hyban присвячена десятиріччю з моменту випуску інноваційних сегментних велозамків ABUS Bordo. Спеціальне покриттям імітує шліфований алюміній, а шкіряний козирок доповнює стильний образ. Шолом чудово пасуватиме у комплекті із замком ABUS 6010 Bordo Centium.

ABUS Hyban – це вдале поєднання безпеки, якості і стилю за розумну ціну. Міцний, як традиційний скейтерський шолом і в той же час комфортний, із гнучкою системою фіксації на голові.

Яскравий дизайн робить цей шолом привабливим як для підлітків, так і для дорослих райдерів, які катаються містом на велосипеді, насолоджуються BMX чи скейтом.

Жорстке зовнішнє ABS-покриття виділяє цей шолом серед інших моделей і забезпечує максимальний рівень безпеки та витривалості. Розмір ABUS Hyban регулюється завдяки системі Zoom, яка забезпечує надійну та комфортну фіксацію шолома на голові. 13 вхідних та 5 вихідних вентиляційних отворів допомагають у спекотну погоду і гарантують чудове провітрювання. Вбудована сітка захистить вас від попадання комах всередину шолома.

Задля більшої безпеки шолом має вбудований задній ліхтарик, який зазезпечує оглядовість на 180 градусів і розташований достатньо високо, щоб його не закривав комірець куртки. Світловідбиваючі наклейки також підвищують видимість велосипедиста в темну пору дня.

Внутрішня підкладка знімається для прання, так само можна демонтувати козирок. Додаткові аксесуари – дощова накидка та зимовий набір – дозволять зробити поїздку приємною навіть у холодні чи дощові дні.

Шолом доступний розмірах M (53-58 см) або L (58-63 см).

Дiзнатись детальнiше...
Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару Жорстке зовнішнє покриття із ABS-пластику
Вентиляція 18 вентиляційних отворів
Система фіксації Zoom
Світловідбивачі Вбудовані
Застібка "Швидка"
Комплектація
Задній ліхтарик Вбудований LED на 180 градусів
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Опціонально
Габарити
Вага, г 380/400 г (M/L)
Додатково
Додатково Сітка від комах та зйомний козирок (візор)
Дiзнатись детальнiше...
  • Sale
  • 3048 грн
  • Цiна: 2675 грн

Доступні опції