ABUS Pedelec Night Blue M

Увага, уцінена модель: Шолом новий, відсутня упаковка. Виставковий екземпляр. Незначні потертості на корпусі. Розмір M (52-57 см).
 

Велосипеди з електричним приводом несуть набагато вищий ризик травмування, тому ми розробили спеціальний підсилений шолом ABUS Pedelec ("електробайк" англійською).

Використання найпрогресивнішої технології Double Shell In-mold (з'єднання оболонки та абсорбуючих матеріалів під температурою без використання клею) гарантує максимальну міцність конструкції. Спеціальна форма шолома з глибоким боковим та потиличним захистом забезпечує оптимальний захист від ударів. Міцне верхнє покриття шолома захищає також і нижній кант із абсорбуючого матеріалу – будьте певні, що шолом довго служитиме навіть в умовах жорсткої експлуатації.

Гаряче літнє повітря проходить через 9 впускних та 4 випускних отворів, а вбудована в передні отвори вентиляції сітка захистить вас від комах.

Система регулювання ABUS ZoomLite Adult виготовлена із міцного і гнучкого пластику та дозволяє легко коригувати розмір шолома. Додаткові регулювання доступні за допомогою м’яких бокових ремінців із точними фіксаторами. Звичайно, всі елементи підкладки знімаються для чистки та прання. Інноваційна магнітна застібка ABUS Fidlock надзвичайно проста у користуванні і надійно фіксує шолом на голові. Для більшого комфорту під застібкою вмонтована м'яка підкладка на підборіддя.

Задля більшої безпеки вночі та в негоду шолом має вбудований задній ліхтарик, який забезпечує оглядовість на 180 градусів і розташований достатньо високо, щоб його не закривав комірець куртки.

Пасивну безпеку забезпечують великі та ефективні світловідбиваючі вставки.

Унікальною для цієї моделі є вбудована дощова накидка, яка схована у спеціальному відділенні в потиличній частині шолома.

Додатково можна придбати теплу флісову підкладку, яка дозволить зробити поїздку в холодну погоду більш комфортною. Доступні розміри включають M (52-57 см) та L (56-62 см).

Дiзнатись детальнiше...
Застосовані технології
Технологія зовнішнього шару In-mold
Вентиляція 13 вентиляційних отворів
Система фіксації ZoomLite
Світловідбивачі Так
Застібка Магнітна Fidlock
Комплектація
Задній ліхтарик Вбудований LED на 180 градусів
Підкладка З'ємна, можна прати
Дощова накидка Вбудована
Габарити
Вага, г 340/380 г (M/L)
Додатково
Додатково Сітка від комах та зйомний козирок (візор)
Дiзнатись детальнiше...
Наявнiсть: В наявності
  • Sale
  • 3326 грн
  • Цiна: 2790 грн

При оплаті карткою - додаткова знижка 2%