Інновації та технології

Інновації та технології

Протягом усього періоду існування компанія ABUS є лідером інновацій. Наукові дослідження і розробки – одна з найсильніших сторін компанії. Саме тому у 1971 ABUS винайшла U-подібний замок, який з часом став одним із найпопулярніших видів захисту для двоколісного транспорту і досі вважається найнадійнішим видом мото- і велозамків. У 2006-му компанія предспавила перший сегментний замок. В 2017-му – світ побачив перший сегментний замок із сигналізацією, а у 2019-му ABUS випускає перший “розумний” U-замок із вбудованою сигналізацією та відмиканням за допомогою смартфона.

Звичайно, окрім цих значних винаходів, щороку ABUS представляє багато новинок із інноваціями в сфері безпеки, комфорту та дизайну.

У підготовці нових продуктів задіяні кілька підрозділів компанії: відділ розробки займається пошуком нових ідей і способів їх реалізації, команда інженерів виготовляє пробні зразки та готує необхідне обладнання для масового виробництва, тестова лабораторія випробовує новинки на міцність. 

Завдяки майже сторічній історії та вмінню зберегти компанію у приватній власності ABUS вдалося вибудувати замкнутий цикл виробництва, який відрізняє нас від конкурентів. Ми не тільки придумуємо і створюємо нові продукти всередині компанії, але й виготовляємо унікальні інструменти та станки для їх виробництва. 

В процесі виготовлення своїх товарів ABUS використовує найсучасніші технології, більшість з яких є власною розробкою. Які технології були використані в тій чи іншій моделі можна дізнатись на картці вибраного товару у вкладці “технічні особливості”.

Замки


Технологія GRANITвсі ключові деталі замків Granit™ виготовлені зі спеціальної сталі з багатоступеневим гартуванням. Ця технологія забезпечує особливу твердість матеріалу ззовні та еластичність всередині, завдяки чому замок надзвичайно добре протистоїть водночас і пилянню, і розтягуванню. Замки лінії Granit™ надійні, мов скеля.

Матеріал  –  ABUS використовує найякіснішу міцну сталь для своїх замків, застосовує технології гартування та антикорозійне покриття.

Циліндр замка – 
 у своїх лабораторіях ABUS розробла топові циліндри з найвищим рівнем надійності ABUS Plus та ABUS XPlus. Кількість можливих комбінацій цих циліндрів 250.000 та 1,2 млн відповідно. Завдяки цьому вони пропонують найкращий захист від інтелектуальних атак.

Технологія PowerCell –  забезпечує відмінний захист від розтягувань та ударів. Спеціальний каркас інтегрований у деякі ланцюги, троси Steel-O-Flex, та U-замки.

Технологія PowerLink – пропонує пряме, захищене замикання ланцюга в механізм блокування.

Двостороннє замикання – завдяки цій технології зловмиснику прийдеться пиляти дужку замка двічі, затрачаючи в два рази більше часу на взлом.

Профіль дужки – дужки та ланки ланцюгів із квадратним чи навіть шестигранним перерізом забезпечують кращий опір перекушуванням.

Інтелектуальна сигналізація – застосовані сигналізації мають гучність 100 дБ, та чутливий 3D-датчик, що реагує на зміну положення.

 

Шоломи


Технологія зовнішнього шару  In-Mold – технологія приєднання верхнього шару за допомогою високої температури, без застосування клею чи інших дешевих речовин. Є варіанти Double Shell In-Mold  та Multi-Shell In-Mold. Вони відрізняються кількістю окремих частин з яких складається зовнішній шар. 

ABS-пластик  – міцний матеріал зовнішнього покриття, який приєднюється до основного шару EPS. ABS покриття міцніше та надійніше при ударах, проте з ним шоломи знайно важчі.

FACT (Forced Air Cooling Technology) – інноваційна система вентляції, котра за допомогою потоків повітря створює комфортний клімат для головуи навіть при невеликій кількості отворів в шоломі. 

Системи регулювання Zoom  –  Zoom Evo Adult, Zoom Evo Kids, Zoom Lite та Zoom Evo Easy використовують для регулювання коліщатко, система Zoom Ace додатково дозволяє регулювати висоту, що особливо зручно, якщо у вас довге волосся і ви зав’язуєте його у хвостик.

Система регулювання Soft Tune System – замість коліщатка викорисовує ремінець, який приймає індивідуальну анатомію голови.

Технологія ActiCage – спеціально розроблений пластиковий структурний каркас, інтегрований у шолом для забезпечення додаткової міцності.

Захист MIPS – голандська розробка особливої внутрішньої підкладки, яка додатково захищає голову при ударі.

Технологія SPS – застосована у дитячому шоломі Hubble, оберігає голову малюка від шкідливого сонячного проміння, яке може проникати крізь вентиляційні отвори.

Ремінці FlowStraps – запобігають тріпотінню на великих швидкостях.

Світловідбиваючі вставки – для помітності райдера в темну пору дня.

Вбудований ліхтарик LED top – розташований таким чином, що помітний на 180°,  присутні три режими.

Підкладка X-Static – особлива внутрішня підкладка із срібної нитки для забезпечення кращого антибактеріального ефекту.

Вмонтований візор – шоломи з інтегрованм з’ємнм візором.