Інший захист
Завдяки майже столітньому досвіду ABUS знає все про безпеку і має відповідні рішення для будь-якої сфери. ABUS дбає про безпеку вашого транспорту, щоб ви могли спокійно насолоджуватися дозвіллям на свіжому повітрі. Незалежно від того, чи ви їздите на малокубатурнику, скутері, спортбайку, автомобілі, всюдиході чи квадроциклі, АBUS запропонує відповідний протиугонний засіб.

В асортименті компанії багато механічних моделей і комбінованих замків, які поєднують механічний та електронний захист. Ви можете обрати аксесуар для будь-яких умов паркування. Для міста підійдуть комбіновані замки з ланцюгами. Якщо поблизу немає надійних нерухомих об’єктів, в нагоді стануть настінний чи наземний якір або спеціальний дисковий замок.

ABUS також пропонує елегантні рішення для транспортування аксесуарів безпеки. В каталозі компанії є різноманітні захисні чохли та кріплення. Інноваційні технології компанії та високоякісні матеріали повністю відповідають гаслу «Зроблено в Німеччині». Протиугонні засоби ABUS гарантовано зупинять злодіїв.