Замки для човнів

Замки для навісних моторних човнів – додатковий захист, який знадобиться на будь-якому невеликому човні. Навісні двигуни для човнів можуть стати легкою здобиччю для злодіїв. ABUS виготовляє спеціальні замки для надійного замикання майже всіх популярних моделей навісних моторів потужністю до 25 к.с. Замки просто монтуються з мінімальною модифікацією човна.

Порівняти товари (0)

ABUS 388 Nemo Evo

ABUS 388 Nemo Evo

Надійний замок для замикання навісних моторів (<25 к.с.) на човнах. Просто монтується майже на всі популярні мотори з мінімальною модифікацією човна. Не потребує наскрізьного просверлювання, достатньо висверлити кількаміліметрове заглиблення в корпусі. Замок захищений від силових атак міц..

5006 грн Без ПДВ: 5006 грн
ABUS 808 Reef

ABUS 808 Reef

Надійний замок для замикання навісних моторів (<25 к.с.) на човнах. Легко і з мінімальними зусиллями монтується майже на всі популярні мотори без модифікації човна. Замок захищений від силових атак міцним корпусом із загартованої сталі. Циліндр ABUS Plus (фінського типу) – один..

3859 грн Без ПДВ: 3859 грн
Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат

Подарунковий сертифікат — чудовий спосіб зробити емоційний подарунок.  Сертифікат дійсний для будь-яких покупок на сайті www.abus.com.ua рік з дня покупки. Ви можете здійснити покупку на більшу суму, доплативши різницю. У разі, якщо сума замовлення менша від номінальної вартості с..

465 - 1858 грн 516 - 2065 грн Без ПДВ: 516 грн
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)