LOTO

Системи захисного блокування (LOTO): безпека робочого місця та захист працівників

Системи блокування та попередження допомагають створити безпечне робоче середовище. Для роботодавця важливим є контроль за дотриманням правил та встановлених законом протоколів, що покликані захистити працівників. Тому, щоб уникнути нещасних випадків, на додаток до теоретичних правил та інструкцій необхідно застосовувати фізичні захисні пристрої.

Понад 2.2 мільйони людей у всьому світі щорічно втрачають життя через нещасні випадки на роботі

За даними Міжнародної організації праці (ILO), щороку нещасні випадки на виробництві забирають життя понад 2.2 мільйонів людей в усьому світі, а близько 270 мільйонів працівників отримують травми на робочому місці. Особливо великий ризик загрожує робітникам промислових виробництв, які працюють у контакті з токсичними хімікатами, високими температурами, важким обладнанням та гострими інструментами. Вогонь у печі може вийти з-під контролю, вибухові матеріали можуть загорітися, будівельні матеріали – впасти, а робітники – потрапити у машини. У таких ситуаціях важко щось вдіяти, а допомога, зазвичай, приходить надто пізно.

Саме тому дуже важливо не лише впровадити чіткий протокол дій у надзвичайних ситуаціях, але також використовувати ефективні запобіжні заходи. Навіть найпростіші у застосуванні захисні прилади, що легко інтегруються у щоденну робочу рутину, є дуже ефективним способом уникнути нещасних випадків та убезпечити робітників.

Системи захисного блокування (LOTO) від ABUS

Саме тут вступають у гру системи блокування та попередження. За їх допомогою ви можете заблокувати механізми, клапани та вимикачі живлення таким чином, що до них не буде доступу під час технічного обслуговування, чищення або ремонту. Використання таких систем гарантує безпеку працівників та допомагає унеможливити нещасні випадки на виробництві.

Порівняти товари (0)

Алюмінієвий Навісний замок 74/40

Алюмінієвий Навісний замок 74/40

Для дверей, воріт, шаф, шафок, ящиків для інструментів, вікон підвалів, навісів, розподільних пристроїв тощо - алюмінієві замки ABUS можна використовувати як індивідуальний індикатор, завдяки своїй різноманітності кольорів. Окрім того на корпусі можна зробити опізнавальний н..

493 грн Без ПДВ: 493 грн
Алюмінієвий Навісний замок 74LB/40

Алюмінієвий Навісний замок 74LB/40

Варіант моделі 74/40 зі збільшеною площею корпуса. Для дверей, воріт, шаф, шафок, ящиків для інструментів, вікон підвалів, навісів, розподільних пристроїв тощо - алюмінієві замки ABUS можна використовувати як індивідуальний індикатор, завдяки своїй різноманітності ко..

587 грн Без ПДВ: 587 грн
Груповий блокувальний бокс Safety Redbox™

Груповий блокувальний бокс Safety Redbox™

Технічні роботи на великому виробництві – це завжди складний процес, у якому задіяно багато спеціалістів. Груповий блокувальний бокс Safety Redbox™ призначений для простого рішення питання безпеки під час таких робіт. Відповідальний співробітник ізолює необхідні джерела енергії та склада..

1994 грн Без ПДВ: 1994 грн
Пластикова система блокування Hasp H770

Пластикова система блокування Hasp H770

Цю систему використовують для замикання розподільного щита на той час, коли ремонтують підключені до нього механізми. Особливістю цієї моделі є її матеріал: виготовлена з високоякісного зносостійкого нейлона, ця система блокування не проводить електричний струм. Корпус системи сумісний із шістьма на..

309 грн Без ПДВ: 309 грн
Система блокування  E201

Система блокування E201

Система блокування багатополюсних автоматичних вимикачів. Цю систему створено для фіксації однополюсного автоматичного вимикача у позиції «вимкнено» під час технічних робіт. Фіксація відбувається за допомогою гвинта регуляції: корпус блокувальної системи закріплюється навколо тумблера..

309 грн Без ПДВ: 309 грн
Система блокування E202

Система блокування E202

Система блокування багатополюсних автоматичних вимикачів. Система призначена для того, щоб зафіксувати багатополюсний автоматичний вимикач у позиції «вимкнено» під час технічних робіт. Для цього, за допомогою гвинта регуляції, систему закріплюють навколо тумблерів вимикача, унеможливл..

309 грн Без ПДВ: 309 грн
Система блокування Hasp H701-H712

Система блокування Hasp H701-H712

Система призначена для замикання розподільного щита під час ремонту підключеного до нього обладнання. Її виготовлено з високоміцної сталі із вініловим покриттям – а отже, ця система сумісна із будь-яким виробничим оточенням. Вона не боїться температури від -35°C до +177°C та є стійкою ..

181 грн Без ПДВ: 181 грн
Система блокування Hasp H751-H752

Система блокування Hasp H751-H752

Цю блокувальну систему створено для замикання розподільних щитів на час технічного обслуговування підключених до нього механізмів. Виготовлена з алюмінію, вона легка та стійка до корозії, а отже придатна для використання у будь-якому середовищі. Система може взаємодіяти із шістьма навісними замками ..

208 грн Без ПДВ: 208 грн
Система блокування V303-V313

Система блокування V303-V313

Ця система призначена для блокування вентиля засувки під час технічних робіт. Спеціальний отвір у верхній частині корпусу робить його придатним для вентилей з зовнішнім гвинтом. Матеріал системи – це високоякісний зносостійкий поліпропілен, а отже, вона не проводить електричний струм, сумісна ..

437 грн Без ПДВ: 437 грн
Система блокування V423-V426

Система блокування V423-V426

Система використовується для фіксації кульового крану під час ремонту чи профілактики обладнання. Закріплена навколо важеля, система надійно блокує кран, навіть якщо він поєднує більш ніж дві труби або розташований у важкодосяжному місці. Корпус пристрою містить декілька отворів, що дозволяє обрати ..

591 грн Без ПДВ: 591 грн
Система блокування V442-V448

Система блокування V442-V448

Цю систему застосовують для блокування найбільш розповсюджених кульових кранів, щоб унеможливити подачу газу чи рідини під час технічних робіт з обладнанням. У замкненому вигляді система надійно зафіксує кран, навіть якщо він розташований у незручному місці. Корпус системи має багато отворів, і завд..

941 грн Без ПДВ: 941 грн
Система блокування газового балону Р606

Система блокування газового балону Р606

Під час ремонтних робіт, подача газу має бути зупинена. Саме для цього створено цю блокувальну стистему: після фіксації, вона надійно блокує доступ до клапана газового балона. Встановити систему можна за лічені секунди, адже її універсальна конструкція підходить до будь-якого типу клапана. Матеріал ..

537 грн Без ПДВ: 537 грн
Система блокування подачі стиснутого повітря Р603

Система блокування подачі стиснутого повітря Р603

Система призначена для швидкої та зручної ізоляції доступу до пневматичної енергії під час ремонтних робіт на виробництві. Блокуючий пристрій фіксується на роз’ємі «папа», ізолюючи обладнання від усіх джерел стиснутого повітря. Центральний отвір пристроя дозволяє перманентно закріп..

500 грн Без ПДВ: 500 грн
Система блокування розеток Р110-550

Система блокування розеток Р110-550

Під час ремонтних робіт виникає потреба ізолювати розетки, щоб уникнути їх випадкового використання. Ця блокувальна система призначена саме для таких випадків: після фіксації навколо розетки, її корпус надійно блокує доступ до джерела струму. Матеріал корпусу – це високоякісний зносостійкий по..

309 грн Без ПДВ: 309 грн
Стандартна кабельна система блокування C553-C565

Стандартна кабельна система блокування C553-C565

Цю систему використовують під час технічних робіт у тих випадках, коли під рукою нема спеціальної блокувальної системи для того чи іншого об’єкта. Вона універсальна та може бути застосована для блокування різних джерел енергії. Система дуже проста у використанні: потрібно просто протягнути каб..

497 грн Без ПДВ: 497 грн
Універсальна кабельна система блокування C503-C515

Універсальна кабельна система блокування C503-C515

Трапляються випадки, коли потрібно дуже швидко зафіксувати поламаний механізм, а шукати для цього спеціальний пристрій немає часу. Тут стане у нагоді універсальна кабельна система блокування: вона проста у застосуванні та особливо зручна, коли треба поєднати два об’єкти, розташовані на великій..

1042 грн Без ПДВ: 1042 грн
Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)